Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a kiszemeltetekről kiderüln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kiszemeltetekről kiderülne, hogy néha meglátogatott egy-egy prostit, mit gondolnátok róla?

Figyelt kérdés
Értékelnétek, hogy őszinte volt, és elmondta ? Megszakítanátok vele a kapcsolatot ? Vagy nem is érdekelne ?

2015. jún. 3. 21:11
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tévedek de a prosti is meg az is aki felkeresi pénzért szexel, hogy csúnyán fogalmazzak vagyis a prosti az én szememben annyival rosszabb, hogy ezt üzletszerűen teszi.


Az egyéjszakás szerintem marhára nem ugyanaz. Nem volt még benne részem, de javits ki ha tévedek ott kell egy közös szimpátia, vonzalom és nem pénzért történő érdekvezérelt érzelemmentes történet. Aki meg alkalminál nem húz gumit az szerintem nem 100-as. De úgy látom annak ellenére, hogy így kiállnak egyesek a prostihoz járás mellett azt nem értékelnék annyira ha valamelyik családtagjuk, szerettük végezné eezt a tevékenységet. Nekem ez egy kicsit kétszínűség szagú.

2015. jún. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:

Naív vagy kedves utolsó... Sokkal, de sokkal többen járnak férfiak prostihoz( vagy legalább voltak már), mint azt gondolnád. Csak nem mondják el.

Ez is olyan mint a fű, egyszer ki kell próbálni :)

Érzelmekről itt szó sincs. Semmiben nem különbözik ugyanmár... A prostinál is szimpátia van, kiválasztom a képről, ő meg eljátssza a másik oldalt.


Egyéjszakásnál annyi a különbség, hogy sok-sok olyan csaj ismerősöm van, akik bulizás után szexelnek valami pasival általában részegen. Na ilyenkor olyan dolgokat megcsinál az ember, amit józanul nem. Hiába a gumi, számtalan amúgy tök normális ma már egyetemre járó/családos stb lány ismerősöm van, akinek szakadt a gumi, mert úgy dugtak részegen mint a nyulak. Másnap meg jött a sürrgősségi tabi. Persze prostinál is szakadhat, de olyan is volt számtalanszor, amikor egyszerűen elfogyott a gumi, és bevállalták a végét anélkül, mermérne részeg vagyok.


Aztán több olyan csajról is tudok, aki egyszerűen nem szereti gumi nélkül, szed fogamzásgátlót, és ott állsz álló farokkal, erre benyomja hogy ő nem szereti a gumit és szed tablettát. Hát persze az okos otthagyja, de ha kicsit be vagy rúgva, akkor lehet rárepülsz az ingyenpuncira.

2015. jún. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:

Ja és még a példához:


Baromira nem ugyan az, hogyha a csajom prosti volt, meg ha én voltam náluk 1-2x a múltban. Már csak kvantitatívan sem ugyan az :D


Egy jobb hasonlattal élve, én nem vagyok rasszista, de hányok attól, ahogy sok csaj álmodozik a nagyf..szú fekákkal való dugásról... Nem irigység, najó egy picit a 20+-as farkakra :D de számomra visszataszító lenne tudni, hogy a törékeny virágosblúzos cutie barátnőmet előzőleg berombolta valami szudáni monsterdong cserediák :D.


Mi van ha elmondja? Hát nem örülnék neki. Erre mondom azt, hogy inkább el se mondja. Nem akarok tudni a "fekete (hehe) foltjairól" ... maradjon meg nekem olyan tiszta lélek, mint aki volt. Nem is tartozik rám, kivel keféltette magát régen... (Max bízok benne, nem AIDS-es :D)


Na ez ekvivalens hasonlat a prostihoz...

2015. jún. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
Az összes példád az ismerőseid részeg bakijairól szól. Nem mindenki ilyen szerintem. Az írásomba nincs naivitás tisztában vagyok vele, hogy sokan kipróbálják. De ez nem olyasmi ami szükséges a szexualitás feltérképezéséhez szimpla baromság hogy mindenkinek ki kéne próbálni. At hogy téged nem érdekel a párod múltja egyéni dolog, de szerintem nem földöntúli elvárás az őszinteség egy kapcsolatba.
2015. jún. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:

Az őszinteség relatív és egy idea. Sokszor tönkre tud verni jó kapcsolatokat. Ezt nagyon megtanultam férfiként az évek során.


Egyszerűen vannak dolgok amikről jobb hallgatni... Vagy minden apróságról be kéne számolnom a páromnak? Megyek a buszon és meglátok egy csajt, elképzelem vele a szexet. Hú ennek a csajnak nagyobb mellei vannak mint a barátnőmnek, persze szeretem, de totál kipróbálnám milyen lehet ekkora mellű csajjal szexelni, ó és még mosolyog is.


Hazamegyek, és mindezt elmondom neki :D Na persze, baromság. Ő sem fogja elmondani, hogyha az aputestű barátját akit szeret, lecserélné álmában egy sportosra gyúrt modellsrácra akivel a metrón szemezett. Sőt marha rosszul esne, ha ezt elmondaná.


Vagy a régi pasijairól mesélne, akiknek jóval nagyobb farkuk volt... Valahogy az sem esne jól ha a képembe vágná őszintén, hogy sokkal jobb volt vele a szex. Stb és még sorolhatnám.


Az ilyesféle őszinteség csak a tinilányok romantikus mozikból vett hülyesége, közben a világ nem így működik. Az emberi kapcsolatok sem.


Az őszinteség maradjon meg szépen a reális keretei között, az hogy nem hazudunk össze vissza a társunknak, nem csaljuk meg, nem verjük át.

2015. jún. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:

Az egész írásodól annyival értek egyet, hogy az őszinteség relatív, ki így értelmez ki úgy. Az én értelmezésem szigorúbb mint a tied.

A tinilányos szöveg baromság. Munkám miatt foglalkoztam elég sokat bűnözőkkel és ocsmány dolgokkal ebből és sok más egyébből kifolyólag se gondolom, hogy a földtől elrugaszkodott felfogásom lenne.


Én szakítanék ha a másik szándékosan eltitkol előlem olyan infót amiről tudja, hogy az én értékrendszerembe nem fér bele.

2015. jún. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
74%os válaszoló, teljesen jól látod a helyzetet. Ne dőlj be azoknak, akik szerint a prostizás normális dolog, és sokan igénybe veszik ezt a szolgáltatást. Szerintem az egyéjszakás és a prostizás is ugyanannyira gáz. Talán az egyéjszakás annyiból jobb, hogy legalább nem süllyed le arra a szintre, hogy fizet a szexért.
2015. jún. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:

Értékrend ide-oda, ez tökéletesen megerősít abban, hogy ilyen dolgot SOHA nem mondunk el.


Tegyük fel, 20 évesen fiatalon elmentem 1x prostihoz, mert kíváncsi voltam milyen egy modellcsajjal szexelni.

Már évek óta szerelmespár vagyok veled, példának okáért, és éppen borozunk a tengerparton a nyaralás közben, viccelődünk épp az eljegyzésen gondolkozok... és akkor elmondom, hogy voltam prostinál.


Te pedig mélyen csalódsz bennem az értékrended miatt, meg mert hazudtam, meg bla bla, és otthagysz a francba...én meg leugrok a sziklákról a cápák közé.


Sarkított sztori, de a lényeg ebben van. Hülye lennék elmondani egy ilyet, és más is egy ostoba barom. Csak megerősítitek ezen véleményemet. Ebből kifolyólag viszont soha nem fogod megtudni, hogy prostizott e a jövendőbeli szerelmed, mert mi férfiak nem vagyunk hülyék, tanulunk az ilyen esetekből.

2015. jún. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

Ja és szerintem sógorom is volt prostinál már. Nagy valószínűséggel tuti.


Most mondaná el a nővéremnek, két kisgyerekkel amúgy tökjól működő házasságban? Váljon el ezért tőle nővérem, kerüljön egy 20 nm-es albérletbe megnyomorítva és apa nélkül felnevelve két kisgyereket? Nagy ló..szt. Inkább el se mondja, hogy a múltban volt prostinál.

2015. jún. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:

Mint mondtam a tetteknek következményei vannak. Olyan ember aki "kíváncs milyen modellcsajjal szexelni" nekem nem kell. Más a szexhez való hozzáállása, de nagyon. Annak az nem egy intim csak a párjára tartozó dolog hanem szimpla adásvétel az orgazusért. Nem romantizálom túl a szexet, de nekem ez a hozzáállásom.

És legyen tiszta, ha válásra kerül sor az 2 emberen múlik, de nehogy az legyen már a bűnbak akit átvert a másik. Ha valaki nem meri felvállalni a múltját az ne kezdjen olyan emberrel akiről tudja, hogy nem fogadná el. Ő az önző, és ő csapja be a másikat, persze olilyen embertől nem is várható más minthogy a csajt hibáztassa ha az szakít. Mert egyébként olyan marha jó lenne olyannal együttmaradni akiben csalódott, aki hazudott neki mi? Komolyan az ilyen embernek van annyi bőr a képén, hogy hazudozik éveken át, fájdalmat okoz a másiknak utána elvárná, hogy a másik nyelje le a békességért? Miféle ember az ilyen?

2015. jún. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!