Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a kiszemeltetekről kiderüln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kiszemeltetekről kiderülne, hogy néha meglátogatott egy-egy prostit, mit gondolnátok róla?

Figyelt kérdés
Értékelnétek, hogy őszinte volt, és elmondta ? Megszakítanátok vele a kapcsolatot ? Vagy nem is érdekelne ?

2015. jún. 3. 21:11
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
0%

Erre csak azt tudom mondani, hogy nagyon-nagyon nem ismered a férfiakat, vagy még nagyon fiatal vagy :)


Komolyan azthiszed, hogy nem fordul meg egy fiatal férfi agyában, milyen lehet szexelni egy modellcsajjal, egy prostival? Vagy 2 csajjal egyszerre? 100-ból 100 férfi ugyanis vágyott már erre. Nekünk mást jelent a szex, és mást a szerelem is. Oltári naív vagy, ha azt hiszed bármilyen barátodról is, hogy ne lettek volna ilyen szexáru vágyai...


Persze jobb nem tudni ezekről, és szépen elhinni mindent a jóképű barátodnak, aki tisztalelkű és tökéletes. Nagyon nem ismered a férfiakat :)

2015. jún. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:

Ja és majd most fog az jönni, hogy "ki vagy te, hogy jobban ismered nálam a barátomat????" ...

nem ismerem jobban, de tudom, hogy hogyan működik a férfi agy, és a férfi szexuális vágy :) Legyen az 16 éves kiskamasz, 25 éves egyetemista, vagy 40 éves családapa... a rugók ugyan úgy járnak.


Én sem ringattam abba a hitbe magamat, hogy jobban ismerem bárkinél a barátnőm elméjét és lelkivilágát... mert elfogadtam, hogy vannak dolgok, amiket a nők ismernek jobban egymásban, lehet bármennyire intim viszony is köztünk.

2015. jún. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

"Komolyan azthiszed, hogy nem fordul meg egy fiatal férfi agyában, milyen lehet szexelni egy modellcsajjal, egy prostival? Vagy 2 csajjal egyszerre?"


Más dolog ha eszébe jut, és más ha meg is teszi.

2015. jún. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

...de most komolyan azért megítélni valakit, mert mondjuk 5-10 évvel ezelőtt elment egy prostihoz és szexelt full érzelemmentesen, vagy egy fesztiválon kefélt egyet a sátorban egy seggrészeg csajjal... Mert tök ugyan az a kettő, utóbbi még szerintem ocsmányabb is tud lenni... és általában valaki a rövidebbet húzza érzelmileg (beleszeret a másikba, az meg utána elzavarja - a kölcsönös szexuális vonzalom sem egyenlő és átalakulhat érzelmekké)...


prostinál legalább ilyen nem fordul elő... az egyéjszakás lelkileg sokkal nagyobb károkat okozhat.


Ezek után megítélni valakit pár múltbéli esemény miatt, hát tetudod. Megint csak az jön le belőle, hogy hülye leszek majd fecsegni a múltbéli szexuális életemről az aktuális barátnőmnek. Amúgy is rohadtul nem tartozik rá...

2015. jún. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
Gondolom az se zavarna, ha az aktuális barátnődről kiderülne, hogy ő fizetett a szexért pasiknak korábban. Olyanoknak, akikkel napi szinten több nő is lefekszik. Biztos ugyanúgy tudnál ránézni miután kiderül. Mert hát mi közöd ahhoz, ami régebben történt....
2015. jún. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

Engem amúgy nem zavarna, inkább röhögnék egyet :)


Az pl jobban zavarna, ha elkezdené sorolni az előző 7 expasijával milyen volt a szex, mekkora farkuk volt stb... Ez marhára nem érdekel engem. Ne mesélje el a kalandjait, mert nem vagyok rá kíváncsi. Velem van együtt, pont lesz.rom a volt kanjait és csábításait.


Ha el is mondaná, hogy mondjuk igénybe vett egy 23 centis csokiütvefúróval bíró feka srácot 5 éve, hát azt mondom egészségére :D Emiatt soha ki nem lépnék egy amúgy jólműködő kapcsolatból.


Tudod én nem azalapján ítélek meg egy lányt, hogy milyen volt 5 évvel ezelőtt. Mindenki változik, sokszor teljesen. 23 évesen én minden hétvégén buliztam, ittam, rengeteg embert ismertem, jöttek is a kalandok, csajok stb. Volt, hogy 2 lánnyal is tartottam a kapcsolatot, mert nem tudtam dönteni köztük.


5 évre rá meg kb egy nyugger vagyok már :D készülök a második diplomára,meg a doktorira.. alig járok bulizni, nagyon ritkán iszok, el se tudom képzelni magamat, hogy voltam képes minden hétvégén partizni, 2 boros esték, egy kis zölddel kombinálva akkoriban, fesztiválok ezerrel nyáron...


Most ez az ember vagyok, nem az 5 évvel ezelőtti vadállat.

2015. jún. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

... ja és 5 évvel ezelőtt mit jelentett nekem a szex, meg a barátnő, meg az érzelmek? Hehe, teljesen mást. Konkrétan nem is akartam barátnőt, mert utáltam hogy visszafog és inkább magányos farkasként nyomtam és hódítottam, enyhén pimasz de határozott stílussal.


... Nagyon rossz lenne, ha valaki ez alapján ítélne meg. Különben meg ezért nem is kötöm senki orrára milyen voltam 5 évvel ezelőtt, nem fogok minden egyes részletet elmesélni a múltamból.

2015. jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
70%
Se fiatal se naív nem vagyok. Nem is kell a pasik nagy része, nem véletlenül. Annyi eszem pedig már van, hogy tudjam nem mind ugyanúgy gondokodik. Nem mind megy a farka után már bocsánat a kifejezésérért. És igen 5-10 év távlatából is számít. Ha ahhoz volt esze, hogy fizessen ahoz is legyen töke valakinek, hogy elmondja és a másikra bízza a megítélését. Undorodom a gyáva emberektől. Lehet felsőbbrendűleg kinyilvánítani, hogy a pasik tudják hogy működnek és mindnek egy rugóra jár az agya, de ez nevetséges. Nagy általánosságokba talán lehet beszélni, de úgyis találni kivételeket. Mindenki a saját igényeinek megfelelő párt keres, és arról győzködni, hogy rosszúl gondolom szimpla időpocséklás. A páromat pedig persze, hogy én ismerem jobban. Nem állítom, hogy minden gondolatát de a jellemét, hozzáállását igen.
2015. jún. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
0%

Álmodj királylány :) Persze jobb a naivitás tengerében lubickolni. Majd idősebb korodban rájössz. A férfiaknak van egy másik gyerekkoruk is, jellemzően 40 körül. Amikor megcsapja őket a házasság életelszívó csókja. Ott a két gyerek, munka, asszony aki már nem akar szexelni, és meg is hízott kicsit két gyerek után. Már nem az a fiatal gyönyörű nő akibe beleszeretett.


Na ilyenkor jön a második tinédzser kor. Vesz egy új kocsit, egy motort, megpróbálja kompenzálni valamivel a sokszor igen is nehéz és nyomasztó családi életet. Ilyenkor jön gyakran, hogy elkalandoznak a férfiak más vidékre, leléphetnek más nőkkel, flörtölnek kolleginákkal, prostizhatnak stb. Újra hímnek akarják érezni magukat. Ilyenkor mennek leggyakrabban tönkre a házasságok is. Erre fel kell készülni egyszerűen. Szinte nincs olyan 40 körüli férfi ismerősöm, aki amúgy rendkívül jó ember, értelmiségi, igaz barát... de 40 körül mégis rájött a második lázadó korszak. Apám többek között majdnem lelépett egy nővel. Végül minket választott. Még sorolhatnám.


Az a baj, hogy az evolúciót és a genetikát nem tudod megváltoztatni. Az ember, a férfi így alakult ki, poligám lénynek. Az a belső programunk, hogy minél több nőnek átadjuk a becses génjeinket. Ez ellen lehet harcolni, lehet elnyomni, de teljesen soha nem tudja az ember.


Te most éppen ismered egy férfi életútjának egy apró szeletét. Ha te azt állítod, hogy tökéletesen belelátsz a fejébe, ismered a múltját, ismered a fiatal lázadó személyiségét, és a legfontosabb, ismered a jövőjét, hogy milyen lesz 10-20-30 év múlva...akkor ámítsd csak magadat, de a világ nem így működik.

2015. jún. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

Ez pont igaz rám is...Képzeld el, ha mi lennénk egy szerelmespár, mit látnál belőlem? Egy kedves 27 éves srác vagyok, rengeteg ambícióval, alakuló karrierrel. Totál lenyugodtam, igazán szeretnélek, megtennék mindent egy jólműködő kapcsolatért. Persze el lehetne velem járni néha partizni, a fesztiválokat sem vetem meg, csak mondjuk a barátnőmmel mennék oda, nem szarkészen vodkásüveggel csajozva. Tehát mit látsz? Egy rendes felnőtt férfit, célokkal kellő önbizalommal, lenyugodva.


Most komolyan számítana, hogy 5-10 évvel ezelőtt mennyit buliztam, mennyit csajoztam és mennyit gurultam a dombról részegen? Erről az énemről nem tudnál semmit, maximum annyit mondanék, hogy fiatal voltam és bohó. Most meg nem vagyok az. Számít ez valamit is? Csak a jelen számít, és a közösen eltöltött idő...

2015. jún. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!