Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a kiszemeltetekről kiderüln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kiszemeltetekről kiderülne, hogy néha meglátogatott egy-egy prostit, mit gondolnátok róla?

Figyelt kérdés
Értékelnétek, hogy őszinte volt, és elmondta ? Megszakítanátok vele a kapcsolatot ? Vagy nem is érdekelne ?

2015. jún. 3. 21:11
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

Érdekes módon az én családomba minden pasi kapuzárási pánik nélkül öregedett meg.

Az akinek a valós érték számít nem fél az öregedéstől akár nő akár férfi. Nem naivitás bízni a hűségben vagy egyfajta értékrendben.

Lehet győzködni, nem tudom hogy ez most a saját botlásaitok magyarázata-e vagy szerintetek tényleg rosszúl gondolom. Nem tartok emberileg kevesebbnek valakit ha járt prostinál, de nekem kapcsolatra nem kellene. Erről lehet vitatkozni, hogy jogos-e vagy sem, szerintem az.

Azért viszont kevesebbnek tartom ha hazudik róla.

2015. jún. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

A lényegen viszont nem változtat, hogy valószínűleg soha nem tudnál róla. Te hazugnak neveznéd, ő pedig pontosan tudja ezt, és nem olyan hülye, hogy elmondja.


Az ilyen múltbéli apróságok elhallgatása amúgy nem is hazugság, egyszerűen csak nem szeret beszélni a múltbéli dolgairól. A férfiak nagy többsége ilyen, csak van néhány hős szerelmes férfiatlan takonygerinc, aki a nyálas filmekből veszi az indítékot a saját öngyilkosságára kb, és ilyen dolgokkal kb kést ad a szerelme kezébe... Meg azért tegyünk már különbséget aközött, ami 10 éve történt, és aközött, hogy mondjuk megcsalja valaki a barátnőjét.


...de a lényegen nem változtat, ha nem mondja el, soha nem fogsz róla tudni, és élitek a kedves kis tökéletes életeteket tovább, te pedig váltig hiszed hogy tökéletes tisztalelkű barátoddal fogod leélni a következő 60 évet.

Féltelek olyan szempontból, hogy egyszer ha tényleg csalatkozni fogsz majd, akkor nagyon fog fájni.

2015. jún. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Köszi azon már túl vagyok.

És ez nem múltbeli apróság. Ez annak az értékrendszernek a megcsúfolása amiben és én mondjuk a jelenlegi párom él.

Őszintének lenni pedig baromi nehéz dolog, nem pedig romantikus lányregény. Ezerszer inkább tudni akarnám minthogy boldog tudatlanságban éljek tovább.

2015. jún. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Elfogadom az értékrendedet és még sok más nőét is aki hasonlóan vélekedik... de megérteni nem fogom, mert inkább hit, mint logikus gondolkozás.


Pl egy 10 évvel ezelőtti eset, srác megismerkedik lánnyal egy bulin, lány fülig szerelmes már első perctől kezdve... srác viszont nem akar barátnőt, vagy netán nem tetszik a személyisége, viszont szexuálisan izgatja. Hazamennek, lefekszenek egymással, igazi ösztönös vad szex kerekedik belőle. Mindketten jólérzik magukat...


Aztán másnap a srác megmondja, hogy neki ez nem fog működni, ne keresse többé és lelép. Szegény csaj érzelmileg ripityára törve, kihasználva megalázva érzi magát.


Ez sokkal rosszabb (a lánynak) mint egy prostihoz elmenni érzelmek nélkül szexelni egyet és eljönni. - mégis az egyéjszakás este, az semmi. Azt nem ítéli el szinte senki.


Amúgy őszinteség ide vagy oda, szerintem nincs az a férfi, aki részletesen beszámol a volt nőivel folytatott szexuális viszonyairól. Ez nem őszinteség, hanem egy visszataszító baromság. Ha ez kell nektek nőknek, akkor nagyon el van tévedve ez a világ.

2015. jún. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!