Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha már nem a féjemet szeretem?

Figyelt kérdés
A férjemmel lassan 11 éve vagyunk eggyütt, 3 gyermekünk van! Azt tudni kell hogy előtte volt 1 komoly majdnem 5 éves kapcsolatom, ő volt az első szerelmem! Miutan vége lett akkor ismertem meg a férjem gyorsan beleszerettem, összeköltözes, jött a gyerek. Túl gyors volt az egész, ezzel késöbb szembesültem! Nem ismertük meg egymást, akkor idejében kiderül, hogy mások vagyunk nem illünk össze! Tőbb probléma is van, durva neha agressziv is velem sokat bánt lenéz engem! Soha nem beszélgetünk, a problémak csak gyűlnek és már ott tartok hogy nem is szetetném helyrehozni megoldani őket! Ez a házasság be kell látnom hallott! Igy élünk nem egymással, csak egymás mellett évek óta! 4 hónapja feltünt az elsö szerelmem, neten tartjuk a kapcsolatot, tudom nem kéne mert házasságban élek, mindig is elitéltem az ilyesmit! De nem birunk elszakadni egymástól! Ő külföldön él és szeretné velem ujra kezdeni, bevallom én is érzek valamit! Ő teljesen más ember mint a férjem, nem tudom mi ez, ujra beleszerettem? Fogalmam sincs de azt tudom hogy a férjemmel vége öt már nem szeretem! Nem tudom mit tegyek, félek a férjem reakciójátol ha elhagynám, ez tart vissza, hogy a gyerekek ne nézzék végig ezt a hercehurcát mert tudom ő nem menne bele simán a válásba!
2015. jún. 3. 23:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

" félek a férjem reakciójátol ha elhagynám"


Hát ... a gondolataid is elkapkodottak.:)


Először mondd el ezt neki!

Én mindig mindent elmondok az érintettnek, eszembe sem jutna magamban tartani.

Neked is rá kéne szoknod erre.


Aztán majd őbenne is érnek a reakciók, azt szépen elkezditek megbeszélgetni, és lassan, hónapok alatt megformálódik, ki mit szeretne, kinek mi lenne a legjobb.

De ez nem egyemberes érzelmi munka, hanem KÖZÖS.

2015. jún. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Én már mondtam neki beszêljünk, mit szeretne? De nem válaszol csak azt mondja hülye vagyok! Neki igy jo ahogy van, van ki gondoskodjon róla, érzelnek 0! Én nem birom tovább, de ő nem enged el!
2015. jún. 3. 23:24
 3/21 anonim ***** válasza:

Mindent elmondtál neki a fentiekből?

Mit értsek a "nem enged el" alatt?

Csak beadsz egy válóperes kérvényt, a bíró kimondja a válást. Ha nem akarsz házas lenni vele, az elég a váláshoz, nem kell a beleegyezése, ezt minden 8éves gyerek tudja, Te mért nem tudod?

2015. jún. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
3 gyerek után és 11 év múlva rájött mégis mit akar :D EPIC woman logic. Isten óvjon mindenkit a házasságtól,vagy a Sátán ki melyiket féli
2015. jún. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
46%

Olyan egyszerűnek irja le a 3as, tenykeg igy gondolja? Meg egy 8 eves is tudja, hogy ez jóval bonyolultabb...

Pl gondolj a költözés napjára? Melyikük költözik es hova, stb stb.


Bocs az offert, de az ilyen okosak mindig felidegesitenek.

2015. jún. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

6: Te figyelj, ez NEM a válás része, az a válás UTÁNI rész.

A válás a házasság felbontása jogilag, annyi, amennyit elmondtam.

2015. jún. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Tudom hogy kell válni, csak az agressziv viselkedésétől tartok!
2015. jún. 3. 23:36
 8/21 anonim ***** válasza:
6: Szerintem Te akarsz okoskodni, úgy értem, légbőlkapott infókkal zsonglőrködsz. Hiszen még azt sem tudjuk, hogy egyáltalán együtt laknak-e. A kérdező kérdésfeltevése érzelmi tartalmú volt. Majd ha szétköltözési vagyoni ügyekben akar tanácsot kérni, elmondja a helyzetét, de csak az érzelmi részt mondta el, és abban kért tanácsot.
2015. jún. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
8: Pontosabban mitől félsz?
2015. jún. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nyilván nem a válási papír nem megléte miatt vergodne a ferj, hanem mert nem is akar egy háztartásban elni a kerdezo, es gondolom erőszakkal akarja maga mellett tartani szegényt!
2015. jún. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!