Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha már nem a féjemet szeretem?

Figyelt kérdés
A férjemmel lassan 11 éve vagyunk eggyütt, 3 gyermekünk van! Azt tudni kell hogy előtte volt 1 komoly majdnem 5 éves kapcsolatom, ő volt az első szerelmem! Miutan vége lett akkor ismertem meg a férjem gyorsan beleszerettem, összeköltözes, jött a gyerek. Túl gyors volt az egész, ezzel késöbb szembesültem! Nem ismertük meg egymást, akkor idejében kiderül, hogy mások vagyunk nem illünk össze! Tőbb probléma is van, durva neha agressziv is velem sokat bánt lenéz engem! Soha nem beszélgetünk, a problémak csak gyűlnek és már ott tartok hogy nem is szetetném helyrehozni megoldani őket! Ez a házasság be kell látnom hallott! Igy élünk nem egymással, csak egymás mellett évek óta! 4 hónapja feltünt az elsö szerelmem, neten tartjuk a kapcsolatot, tudom nem kéne mert házasságban élek, mindig is elitéltem az ilyesmit! De nem birunk elszakadni egymástól! Ő külföldön él és szeretné velem ujra kezdeni, bevallom én is érzek valamit! Ő teljesen más ember mint a férjem, nem tudom mi ez, ujra beleszerettem? Fogalmam sincs de azt tudom hogy a férjemmel vége öt már nem szeretem! Nem tudom mit tegyek, félek a férjem reakciójátol ha elhagynám, ez tart vissza, hogy a gyerekek ne nézzék végig ezt a hercehurcát mert tudom ő nem menne bele simán a válásba!
2015. jún. 3. 23:11
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
tesóm is hasonló cipőben volt, 3 gyerekkel, agresszív férjjel(amíg a férj beosztott volt jól éltek, aztán egy véletlennek köszönhetően főnök lett belőle egy teljesen más jellegű munkahelyen, és onnantól egyre elviselhetetlenebb lett), csak egy fedél alatt éléssel, közben a férj csalta őt, de elválni, különélni nem akart, végül tesóm belátta, hogy el kell indítani a válópert ez így nem mehet tovább, akármivel is fenyegeti a férje. aztán megismerkedett egy új férfivel, és most éli a második fiatalkorát, nem lehet ráismerni, külsőleg is megfiatalodott a boldogságtól. igaz, hogy gyerektartást semmit nem fizetett a férj, ő meg nem mert ebből ügyet csinálni, mert azért még mindig fél tőle, de valahogy felnőttek közben a gyerekek így is. én azt mondom vágj bele
2015. jún. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!