Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar nem szeret, vagy csak kicsit megcsomolt? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Parommal 7honapja vagyunk egyutt.

En22vagyok, O29

Az elejen elmondta hogy bennem megralalta a not akit keresett,es mar velem akar maradni,velem eltud kepzelni mi dent.gyuru,hazassag,gyerek stb.

De az utobbi idoben sok volt a balhe koztunk,bevallom az en hisztijeim miatt. Sokszor csunyan osszekaptunk.

Mostanaban en jobban ragaszkodok hozza.

Es ezert folyton kerdezgetem tole hogy. ,,de ugye szeretsz?? Es mikor akarsz velen tobbet? Meg mindig velem kepzeled az eletedet??,,

Ebbol ma lett egy balhenk.

Mert kerdeztem,hogy megyunk.e nyaralni. Azt mondta ha ilyen balhes vagyok,nem tud velem tervezni merz nem erzi biztonsagban magat a kapcsolatunkban.

Erre ismet faggattom,hogy szeret.e es velem tervezi e a hazassagot stb.

Elkezdett kiabalni,higy unja ezt a temat es egy darabig hallani sem akarja mert mar undorodik ettol.


Azt mondta meg csak 7honapja vagyunk egyutt,ne faggassam mindig ilyenekrol es szeret,de ez a tema neki mar sokkkk....


En persze elkeseredtem...

Mi a megoldas? Mar nem tervez velem semmit,vagy valoban tul sokszor nyaggattam vele es hagyjam ezt egy ideig?


2015. jún. 4. 10:32
 1/5 A kérdező kommentje:

Teljesen bepanikoltam,hogy mar nem velem szeretne lenni es Hogy megsem en vagyok neki az igazi... Es ezert kerdezgettem tole mindig ezeket.


Oke, felidegesitettem...de hogyan hozzam helyre?

Azt mondta egy jo darabig nem akar ezekrol hallani...de en szeretnek majd eljegyzest,szeretnek babat stb


Ezek szerint O nem????

Vagy O us akar, csak neki ez most ijeszto es esetleg tul gyors vagy sokk???

2015. jún. 4. 10:35
 2/5 anonim ***** válasza:
Kezdi kapisgálni a barátod,hogy érettebb nőt kellett volna kifognia.Te meg a legrosszabbat csinálod amit csak lehet : nyaggatod a házassággal,meg a szeretsz-e kérdésekkel.
2015. jún. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az elozo baratnoje is ezzel nyaggatta...es larom elmenekult a kapcsolatbol...azt mondta velem ez mas...mert velem szivesen beszel barmi ilyesmikrol...ezek szerint mar en is sok vagyok neki :(

Pedig nem akartam rosszat...csak tervezem a kozos jovonket, azt hittem ez igy a normalis

2015. jún. 4. 10:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Innentől kezdve meg se említsd ezeket a dolgokat,a hisztiket felejtsd el,legyél kedves,mosolygós,és ne generálj vitát.
2015. jún. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

MEGCSOMOLT? Az mi?

Minden férfi álma egyébként egy hisztis és szeretethiányos nô... folytasd ezt a viselkedést, ha egyedül akarsz maradni.

2015. jún. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!