Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek normális?

Figyelt kérdés

Párom egész nap az anyukájával volt, így felhívtam délután, hogy mikor tudunk beszélgetni? Azt mondta, hogy még beszélget anyukájával meg ilyesmi, ha nincs semmi fontos mondanivalóm. Mondtam, hogy nincs, erre mondta, hogy jó, akkor majd később beszélünk.


Hozzáteszem, hogy munka miatt külföldön vagyok most, párom pedig otthon a szüleivel.


2015. jún. 4. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
És mi a probléma? Nincs ezzel semmi. :)
2015. jún. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Úgy néz ki nem vagy elég fontos.
2015. jún. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

Már, hogy lenne ez normális.

Így, hogy nem találkozom a párommal minden nap egyértelmű, hogy minden helyzetet megragadnék a kommunikációra.

Azért munkaidőben nem beszélgetnénk, de azon kívül még ha maga a pápa jönne ide akkor is a párommal foglalkoznék inkább. :)

2015. jún. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

helyedben később beszélnék vele.

Mondjuk úgy 2 nap.

2015. jún. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 omba ***** válasza:
62%

Én se nagyon értem:

"felhívtam délután, hogy mikor tudunk beszélgetni?"


Ő meg azt mondta később.

2015. jún. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs. Ennyiből akár az is lehet, hogy le akart rázni, mert nem volt kedve veled beszélgetni, de akár az is, hogy éppen valami fontos beszélgetés közepén volt az anyukájával és úgy volt vele, hogy később nyugodtabban tudtok majd beszélni.

Egy esetből nem lehet eldönteni, ha mindig leráz, az már nem normális.

2015. jún. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6%
Félrekúr.
2015. jún. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem fordul elő sűrűn, akkor teljesen rendben van. Külföldről aztán végképp nem tudhatod, hogy milyen fontos vagy érdekes beszélgetést nem akar félbe szakítani. Szóval nyugi, úgyis hív, amikor befejezték :)
2015. jún. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon átlátszó kifogás
2015. jún. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
félreheggeszt én is ezt tenném a helyibe
2015. jún. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!