Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális ha ez zavar ugye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha ez zavar ugye?

Figyelt kérdés

Kérdeztem a barátom hogy mik a tervei nyárra, megyünk-e valami fesztiválra/ nyaralni meg ilyesmi. Ő mondta hogy egyelőre nincsenek tervei én meg kértem hogyha mégis lennének akkor szóljon, mert akkor úgy teszem félre a pénzem úgy tervezek meg ilyenek...


Utólag kiderült hogy ő már régóta tudja hogy megy egy fesztiválra és direkt nem szólt, mert ez kanbuli lesz és nem akarja hogy menjek. Normális hogy ez rosszul esik? Nem is az hogy nem akarja hogy menjek, mert oké bulizzon a srácokkal... Csak én is szerettem volna menni, viszont más nincs akivel mehetnék. Csak én érzem úgy hogy ez bunkóság? A barátai amúgy imádnak, előbb ismertem meg őket mint a barátom.


20/L


2015. máj. 31. 23:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%

Tanulság?

Hogy nem vagy számára kivánatos személy ennél a programnál. Ezen gondolkozz el, érdemes-e igy folytatni egy kapcsolatot?

2015. máj. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Barátnőm azt mondta a kanbuli az kanbuli, ebbe nincs beleszólásom és ne aggódjak miatta... De azért kicsit csak böki a csőröm, hogy nem szólt róla sőt nem akarja hogy menjek.
2015. máj. 31. 23:34
 3/20 RRR ***** válasza:
100%

nem kapcsolat érett a barátod

tényleg neveletlenség

2015. máj. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én valószínűleg megyek SZIN-re, gyere velem, én már kinőttem a kanbulikat. Kancabulik jobban bejönnek. :) 20/F
2015. máj. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
9%

Az esne rosszul, hogy olyan ember vagyok, akinek nem lehet ilyet elmondani, mert rögtön ő is jönni akar.


A barátaival megy. Ennyi. Én sem akarnám, hogy a párom jöjjön, amikor a saját barátaimmal megyek, mert ismerem őket, és tudom, hogy akármilyen jól kijönnek, van köztük olyan, aki feszélyezve érezné magát.


Keress magadnak baráti társaságot.

2015. máj. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
a kanbulival nincs nagy gond, de az elég gáz, hogy letagadta, nem szólt róla. főleg, hogy ennyire nem akarja, hogy menj, úgy, hogy tudja, te is szeretnél.
2015. máj. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Hát basszus akkor szól, hogy oda akar menni, aztán kitaláltok olyan programot is, ahova csak veled megy a nyáron, vagy egy kisebb baráti társasággal, ahova te is mész.


Nekem is rosszul esett volna így, hogy titkolta. Ha őszintén elmondja mit szeretne, könnyedén megegyezünk.

2015. jún. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Itt az a gáz, hogy letagadta, hogy van terve amikor kérdezted. Attól, hogy "kanbuli", még el kellett volna mondania, elvégre konkrétan rákérdeztél.


Az, hogy nem akarna vinni, teljesen érthető, elvégre te lennél az egyetlen csaj egy ilyen eseményen, ami nem feltétlenül jó dolog. Mondjuk azt a részt nem nagyon értem... akkor ők elvileg a te barátaid, akikkel ő most el akar menni? Mert az úgy elég érdekes, legalábbis nekem.


Egyébként miért ne mehetnétek el együtt is? Elég hozzú a nyár, nem is csak egy fesztivál van, nyaralni is lehet.

2015. jún. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Azért annyira nem vagyunk eleresztve pénzügyileg... És nem az zavar hogy megy mint írtam, hanem hogy nem szólt. Nem az a típus vagyok aki ráakaszkodik, ha előre megmondja hogy fiúkkal akar menni akkor mehet a fiúkkal. Nekem is van baráti társaságom több is csak a legtöbbjük csóri sajnos és nem fér bele egy 40 ezres bérlet a kiadásokba. A közeli baráti köre akikkel megy nekem csak haveri köröm de általuk ismertem meg a barátom.
2015. jún. 1. 00:17
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem is szép tőle, hogy nem mondta el.


Azt akkor sem értem, hogy egy olcsóbb nyaralás kettesben miért ne férne bele. Meg nem feltétlen kell a legdrágább fesziválra elmenni, szerintem itt az együtt lenne a hangsúly, nem a hova. Mondjuk az alapján, hogy a te baráti köröd nem engedheti meg magának, kezdek ebben kételkedni, lehet hogy nem is feltétlenül vele mennél, csak nincs kivel.


A barátokat egyébként félreértettem, nekem az jött le, hogy a barátod később ismerte meg őket, mint te, ezért volt furcsa.

2015. jún. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!