Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szégyell a barátom a gyerekkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyell a barátom a gyerekkori barátai előtt, mert sokkal fiatalabb vagyok nála?

Figyelt kérdés

1,5 év alatt egyszer nem mutatott be nekik. Úgy érzem szégyell mert nem vagyok hasonló korú. Miközben más férfi büszke lenne arra hogy van egy csinos,fiatal barátnője:(

N23 F37



2015. jún. 6. 16:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
63%
Jaj! Megadtad a választ! Meg akar kimélni téged is, meg a barátait is. Ezt a stilust amit #7-ben lenyomtál!
2015. jún. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
79%
Tart a negatív beszólogatásoktól a korkülönbség miatt. Nekünk a párommal szerencsénk van, mert az ismerősei plusz a családja befogadott, a többire meg tesz nagy ívben :D 28N, 50F
2015. jún. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
78%

Kedves kérdező, nem téged szégyell, hanem esetleg magát.

Nincs annyi önértékelése mint a viccben Kohn-nak az öreg zsidónak. Aki 60++ korában meggyója a katolikus papnak, hogy összejött egy 20-on éves hölggyel. Mire a pap: Kohn miért nem a rabbival beszéled med a dogot? Erre Kohn: Atyám neki is eldicsekedtem már.

2015. jún. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
70%
Én is a 7es válasz miatt nem mutatnálak be :)
2015. jún. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
15%

Nem lenne semmi baj a 7-es válasszal, ha a tisztelt válaszolóknak itt nem lenne egészen durva kisebbrendűségi komplexusa.


Ezek szerint nem amiatt szégyell, mert a haverok egy különleges értelmiségi csoport, amiből nagyon kilógnál.


De egyúttal egy lehetséges választ is mutat a sok köpködés: tarthat attól is, hogy a haverjainak van kisebbrendűségi komplexusa. Különösen ha neked éppen most lett meg a diplomád.

2015. júl. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Miújs, azóta bemutatott?
dec. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!