Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 52 éves koromra sajnos már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

52 éves koromra sajnos már nem tudok nemi életet élni. A párom jóval fiatalabb nálam. Ilyenkor mit tegyek, hogy jól érezze magát és megmaradjon a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Próbáltam minden módszert, dokinál is voltam de a helyzet egyre rosszabb. A párom meg élvezné a szexet. Nagyon rossz érzés számomra. Nem akarom elveszíteni. Mit javasoltok, hogy megmaradjon a kapcsolatunk? Én bármiben benne vagyok.

2015. máj. 30. 21:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
9%

Te semmit nem tudsz tenni. Attól függ, hogy a kis nő valóban szeret-e, avagy csak az orrodnál fogva vezetett.

Ha 1-2 éven belül lelép, akkor az utóbbi a biztos.

2015. máj. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%
Nyitott kapcsolat. Hagyd, hogy mással lefeküdjön. Vagy együtt járjatok el swingerezni.
2015. máj. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
2 Swingerezni küldöd mikor nem tud nemi életet élni? és nyitott kapcsolatot javasolsz? széééép.
2015. máj. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Azt mondta bármiben benne van, ami megoldást nyújthat. A barátnője nemi élete itt a fő szempont, a barátnő boldogsága és nem pedig az övé, ezért küldtem swingerezni. (nameg attól, hogy nem áll fel, még tud ezt meg azt csinálni ő is). A nyitott kapcsolat is megoldás lehet, én fél évig benne voltam egy ilyenben, meg is "csaltam" a barátom, de ugyanolyan tudott maradni a kapcsolatunk. Más miatt lett vége.
2015. máj. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
23%
Hagyjuk már hogy eddig működött, aztán egyszer csak nem. Ha annyira számít neked, akkor tedd le a cigarettát! Hagyj fel az alkohollal! Hagyj fel a vérnyomáscsökkentő szedésével/egyéb gyogyó szedésével. 28/N
2015. máj. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
58%

4 Az a nő, akinek a barátja a minden, és szereti annak nem opció a nyitott kapcsolat, sem a swinger. Le se tudna feküdni senkivel tegyük hozzá-ha szereti a férfit.


Ha nem akkor minden további nélkül swinger, nyitott kapcsi, egy-két szerető..


A nők nem pasik. az a nő aki érez, aki szeret még ebben a helyzetben sem tud kifelé menni.

Kifelé akkor megy egy nő, ha lezárta magába a kapcsolatot és esélyt nem lát arra, hogy bármi is változzon a partnerében, ha az galád volt vele..


Nőről beszéltem itt, nem szajháról, aki ágyról-ágyra jár, csak f...sz legyen.

2015. máj. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Vibrátor? hmmm?
2015. máj. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%
Nő vagyok, nem szajha és szerettem a párom, mégis megtettem. Ponthogy a feltétlen szeretet az, ami miatt a nyitott kapcsolat mellett döntöttünk. Mert mi nem ebben mérjük a szeretetet. Nem korlátozzuk és nem zárjuk börtönbe egymást. Kinek mi...
2015. máj. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Vannak erre az esetre tesztoszteron kúrák.

Érdeklődj.

2015. máj. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%

8 Lila gőződ nincs arról mi az hogy szeretet, hogy összetartozás.


Engem nem tudsz becsapni, magadat, meg mást lehet.

2015. máj. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!