Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van 2percet mondanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van 2percet mondanátok véleményt a helyzetről?

Figyelt kérdés

Itt a cikk: [link]


Én is így érzem magam mostanában.

Ennyire rosszak vagyunk?


2015. jún. 7. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
van ez így. Sok szép szerelem született már ilyen dolgokból és sok szép kapcsolat (élet) ment tönkre ugyanezért. Lutri ez, a kapcsolatokhoz sok szerencse kell. Azért izgulsz te is
2015. jún. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én ugyanígy érzek...
2015. jún. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki máshogy áll a dolgokhoz. Engem nem zavarna, ha egyetlen emberrel kéne leélnem az életemet (feltéve ha minden működik köztünk). Nem szeretek annyira kalandozni.
2015. jún. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ebben viszont van egy olyan rész is amit nagyon gyűlölök, egy ember az nem egy ruhadarab amit le fel veszek, most nem kell mert elmegyek kalandozni de utána újra felveszem majd.


akkor hagyja el, menjen kalandozzon az ember élje ki magát, de nem az h ha kiélte magát akkor jajj hoppá itt vagyok képzeld szétk**úrogattam magam most már együtt lehetünk...

2015. jún. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Én értem ezt, csak egyet nem. Miért kell átverni valakit érzelmileg? Nem kellett volna hitegetni egyet. A kalandozgatást kellett volna választani. Úgy látszik a ri@ncok meg a k@rv@k az igaziak, róluk legalább már az elején tudja az ember, hogy mire számíthat.
2015. jún. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az érzelmek nem stabil dolgok. Érzelmileg nehéz valakit átverni. Mivel az érzés egyik pillanatról a másikra változhat.
2015. jún. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én véleményem, senki ne adja fel az életét valaki másért! Társat keresünk és nem eltartót! Aki ezt az első és legfontosabb szabályt figyelmen kívül hagyja, megérdemli sorsát.
2015. jún. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!