Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már valaki ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki ilyen helyzetben? Mi lett a vég kifejlett?

Figyelt kérdés
Kapcsolatban éltetek /járás, együttélés, házasság, igazából mindegy/, de már főleg csak a megszokás tartott össze benneteket. Rendes, kedves stb. volt a párotok, de már nem volt az igazi. Viszont nem is akartátok otthagyni, mert mégiscsak jó ember, biztos pont az életetekben, akire lehet számítani. Még akkor sem, ha esetleg egy másik személy felkeltette komolyabban az érdeklődéseteket.
2015. jún. 8. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, voltam már ilyen szituációban, az lett a vége, hogy azt hitte akárhányszor alkalmam van rá, csalom fűvel fával, meg hogy én mindenben hazudok neki, így kidobott egy több mint 2 éves kapcsolatból, annak ellenére, hogy én szerettem, csak már nem éppen úgy, és igen valóban meg akadt a szemem máson, de maximum szemezésen és egy kevés flörtön kívűl nem történt semmi, pedig volt olyan férfi akire igenis komolyabban ráhajtottam volna, hogyha nincs az akkori párom.
2015. jún. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor tul képpen mi a lényeg? Nem kívánjátok a szexet?
2015. jún. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Voltam. Szakítottam, mert rájöttem, hogy a saját életemben nem statiszta, hanem főszereplő óhajtok lenni.

Más, fontos: NEM valaki másért kell elhagyni a párodat, hanem azért, mert már nem szeretnél vele lenni.

2015. jún. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez soha nem ment, soha nem tudtam megmaradni senki mellett csak azért, mert jó ember. Kellett a vonzalom, főleg lelkileg.
2015. jún. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt és jó nagy hülye voltam, hogy évekig húztam ahelyett, hogy egy-két év után kiléptem volna belőle.
2015. jún. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem otthagytak házasságból egy másik miatt. És nem is az volt a szar, hogy másik miatt, hanem az, hogy nem mondta előtte, hogy már nem akar velem lenni. Aztán szakítás után összeszedni mást...
2015. jún. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!