Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

8 éve vagyok a párommal együtt. Azt érzem, higy megváltozott a akkpcsolatunk, már nem olyan mint az elején. Érzem hogy már elmùlt a szerelem a részéről. Már nem ölelget,szeretget,puszilgat, stb. mint régen. Az egyik közösségi oldalon is csajokat jelölget be.... meg ismeretlen hívások vannaka. telefonjába... azt állítja h nincs senkije, de nekem a bizalmam már nem a régi ezek miatt. Már érzem, higy nem szerretem én se úgy ahogy régen... már beszélgettem vele erről, de nem érzek semmi változást, csak magamnak érzem hogy teher már ez a kapcsolat nekem.


Arra gondoltam higy változtatnom kellene és az egész kapcsolatot le kellene zárni. De biztos rosszul esne, ha mással látnám az utcán. De lehet hogy jobb lenne nem tudom, olyan tanácstalan vagyok.

Már próbáltam magamban többször is elhatározni, hogy a kkor kilépek ebből a kapcsolatból ma, aztán nem tudtam megtenni... mindig csak tervezem, de nem tudom kivitelezni.

A legszebb az egészben, hogy idén eldöntőttük, hogy esküvő legyen, mivel már el is jegyzett.

Tudom, hogy nagyon rosszul esne neki, hogy otthagynám és fájna is neki, de akkor nyugodtan mehetne szabadon bárhová bárkivel... de ezek után mit vár!?


Szerintetek mit lehet ilyen helyzetben tenni? Mit tanácsoltok?


egy boldogtalan lány



2015. jún. 1. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolat idővel megváltozik, egyik sem lesz olyan, mint az elején. Ez azonban nem azt jelenti, hogy kötelezően el kell múlni az érzelmeknek, viszont mindkét félnek tudatosan dolgozni kell a kapcsolaton.

Ha már beszéltetek erről (kérdés, hogyan? elmondtad-e, hogy pontosan mire vágysz?), és nem történik változás, akkor nyilván jobb lezárni. Az, hogy ő mit érezne ebben az esetben, nem a te problémád, mindenki a saját érzéseiért felel.

2015. jún. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem emeld új szintre a kapcsolatotokat. Hagyd abba, hogy rátelepedsz, faggatózol, belenèzel a telefonjára. Fordítsd át a helyzetet. Járj el szórakozni, gondolkozzon el ő, hogy van e valakid, és bulizás közben fény derül a te vágyaidra, és az ő hozzáállására is.
2015. jún. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. jún. 10. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!