Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban igazuk van a barátaimn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban igazuk van a barátaimnak, hogy tegyem össze a kezem hogy ilyen barátnőm van? Valóban olyan ritka dolog lenne ez?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szépség, el vagyok hízva sajnos, nettó 100 ezer ft. a fizum. Határozatlan vagyok, félek kezdeményezni nem tudok, viszont okos vagyok, nagyon empatikus, nagyon önzetlen, el lehet velem beszélgetni.

A barátnőm nagyon nem házias, nagyon hisztis, néha undok, de nagyon megértő ő is és nagyon csinos vékony azt mondják rá jó nő.

Miért kéne összetennem a kezemet, barátaim szerint, amikor neki is és nekem is vannak jó és rossz tulajdonságaim, szerintem ugyanúgy összeteheti ő a kezét hogy engem megtalált, mint ahogy én.


2015. jún. 8. 21:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
# 10/10 Időpont ma 22:17 - Azért még nem vagyunk olyan rossz helyzetben, mint pl. az indiaiak...
2015. jún. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

11-es.

Én nem is azt írtam. Én csak a valóságot írtam le,amit látok és tapasztalok.Mert nagyon sok,és egyre több férfinek valóban nem jut soha életében nő,és ez a tendencia évről évre növekszik.(köztük vagyok én is amúgy,de én elfogadtam ezt már,hogy nekem nem jut soha nő.)

2015. jún. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Sok férfi csak a csomagolást látja, és ha meglát egy vékony, jó nőt, akkor az az első gondolata, hogy de meg dugnám.

Igen ám, de egy kapcsolat nem csak kúrásból áll, hanem együtt is kell élni, főleg ha az ember komolyan gondolja, tehát nem elég az, hogy szép az illető, hanem más téren is össze kell illeni, pl azonos ízlésvilág, és az sem árt, ha el tudtok egymással értelmesen beszélgetni. Mindenkinek vannak "defektjei", de ugye van szája az embernek meg lehet beszélni és kompromisszumot kell kötni pár dologban.

Lehet, hogy a barátaid egy hetet nem bírnának ki a csajod mellett, mert egyszerűen nem tudnák tolerálni a hisztijeit, szóval ha nem ismerik teljesen akkor nem biztos, hogy hasznos tanáccsal tudnak lenni, ha róla van szó.

2015. jún. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Belegondoltal, hogy hogy elhiznal, ha minden nap extra finomat fozne Neked..? Fel a fejjel! N
2015. jún. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A nettó 100 ezres fizud az nagyon fontos információ XD XD
2015. jún. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

# 15 XD


Egyébként, ha így beszélsz a barátnődről, akkor nem lesz hosszú életű a kapcsolat. "Nagyon nem házias, nagyon hisztis." Ráadásul ezzel kezded a jellemzését... :/ :S

2015. jún. 9. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Itt többen megkegyezték, hogy sok férfinak soha életében nem jut nő. Elárulnám, hogy sok nőnek sem "jut" férfi... Vagy kergetünk egy ideát, ami miatt nem látjuk a fától az erdőt, vagy más gond van. Én is 100 kilós vagyok. Marhára nem az ideál és valószínűleg soha nem is leszek az. 100 ezer forint az nekem az álom, viszont házias vagyok nagyon is, mégsem sincs senkim. A nyavalyás suli mellett annyi energiám nincs, hogy egyáltalán végiggondoljam, hogy hogy fogok bármit is kezdeni az életemmel. Nem egyszerű kérdés ez. Küzdeni kell, esetleg valahogy segíteni egymáson. A kérdezőnek azt mondanám, hogy sürgősen szállj ki, hogyha Téged nem tesz boldoggá. Nem éri meg a nyafka bombázó az energiádat. És ne becsüld alá magad. Én pl nem véletlenül híztam el. Tudom, hogy milyen szar. Kitartás.

23/N

2016. aug. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!