Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az igaz szerelem nagyon ritka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz szerelem nagyon ritka dolog?

Figyelt kérdés

2012. dec. 8. 17:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem ritka, csak jól kell tudni a párod megválasztani!
2012. dec. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis megiscsak ritka, mert ha korulnezek, az emberek 90%-a nem valasztott jol. Vagy legalabbis nem tunnek boldognak egyaltalan!
2012. dec. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
elég ritka az én pasim nagyon szeret és el is venne feleségül csak velem van a gond.
2012. dec. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mintha sokszor lenne úgy ,hogy az egyik fél inkább szerelmes , mint a másik . Vagy csak úgy tűnik ? A fene se tudja ...
2012. dec. 8. 18:34
 5/11 anonim válasza:
Van egyáltalán olyan, hogy mindkét fél őrülten szerelmes a másikba?? Én már ott tartok, hogy szerintem nincs.:/
2012. dec. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ritka mint szürke szamár a ködben.
2012. dec. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

4-es: Van egy film a youtube-n az a címe, hogy Bárcsak..... én is véletlenül akadtam rá, az fogott meg amit az ajánlóban írnak és kíváncsivá tett.

"Azt mondják egy párkapcsolatban az egyik fél mindig jobban szeret. Istenem bárcsak ne én lennék az."

A hozzászólásokat csak azért idézem, mert én is egyetértek velük:


"Elgondolkodtató,romantikus film.Jó a szereposztás,jó a minőség,jó a szinkron.Tetszett!!!!" "Gyönyörű film! Nem bírtam visszatartani a könnyeimet, köszönöm a feltöltést!nagyon megható" " ki kell mutatni érzéseinket szeretni kell az mindennél erősebb"

2012. dec. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy filmben hallottam valamikor ezt az idézetet:

"Az igaz szerelem az ami egyszer megérint, de részed sosem lesz benne." Valamikor régen volt valaki az életemben, aki csak nézett, de úgy, hogy éreztem a vesémbe lát és csak nézett és nézett, tiszta, tágra nyílt szemekkel. Nagyon kedves volt amikor beszélgettünk. Én sem tettem mást csak ugyanazt. Valami akkor megérintett nagyon mélységesen. Már több mint 20 éve nem láttam Őt, de ha rágondolok, vagy hallok róla érzem másképp lüktet a szívem. Talán Ő volt az igazi. Az igaz szerelem nagyon ritka dolog, mert sokan összekeverik a testiséggel, az igaz szerelem inkább lelki, mint testi.

2012. dec. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Pali1977 ***** válasza:

A film tényleg baromi jó :)


Hogy mennyire ritka az igaz szerelem? Az igazi szerelmet ki kell érdemelni. Az igazi szerelemért meg kell dolgozni; mindig és folyamatosan. Nem úgy van, hogy csak úgy beleülsz a jóba. Sokszor kell kompromisszumot kötni.

2012. dec. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ismerősöm, aki azt mondta, amikor először meglátta xy-t az ajtóba, amikor bejött, egyből tudta, hogy Ő az, de xy is ugyan úgy érzett. Össze is házasodtak, már 25 éve élnek tényleg boldog házasságban. Példaértékű a házasságuk, az ahogy a gyerekeiket nevelik, meg úgy összességében minden. Nekik is voltak, vannak nehézségeik, de szeretettel mindent simán meg tudtak meg tudnak oldani. Jó őket látni.
2012. dec. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!