Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek így csóróként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így csóróként merjek szeretni egy gazdag lányt?

Figyelt kérdés
25 éves egyetemista vagyok, még van hátra 2 félévem. Diákmelóból tartottam fent magam, amit nemrég ott kellett hagynom egyéb okok miatt. Jelenleg a kevéske félretett pénzemből élek meg, nyárra van rendes melóm, abból tudok majd szűkösen fedezni még egy félévet. Nem is ez a lényeg. Összeismerkedtem egy lánnyal, és mint kiderült hát nem éppen szegények. Ha ezt tudom nem is próbálkoztam volna nála, de akkor ez nem látszott. Egy bárban dolgozik, mint kiderült otthon elég feszült a légkör és szeretne kitörni belőle. Mostanában egyre többet randizgatunk, egyszer elvitt magukhoz, totál zavarban voltam, hogy valószínűleg a kerítésük többet ér, mint amennyit én az egyetemi éveim alatt megkerestem a diákmunkával. És azóta valahogy egyre jobban zavar, hogy ekkora a társadalmi különbség köztünk. Ezt elmondtam neki is, hogy jobbat érdemel nálam, de ő azt mondja, hogy neki én vagyok a legjobb és nem érdekli, hogy mennyi pénzem van, mert szerinte csak az számít, hogy egészségben szeressük egymást. Ez mind szép és jó, de akárhogy is nézzük, 1 évem még legalább van addig, míg nem lesz diplomám, és utána sem biztos, hogy azonnal kapok állást. Addig meg 100x rájöhet, hogy hát igen, ez a csóringer nem tud neki normális születésnapi ajándékot előteremteni, nem tud elvinni egy rendes étterembe vacsorázni, nem tudunk elmenni nyaralni és még sorolhatnám. Mindezen túl magamat is szeretném megkímélni egy újabb csalódástól.
2015. jún. 10. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
annyit mondok, add meg neki az esélyt. ha meg sem próbálod, már el is buktad, ráadásul ez a lány szeret téged, szerencsésebb vagy mint itt az oldalon kommentelők nagy része! Sok boldogságot! :)
2015. jún. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Most még talán szeret, de majd amikor megtapasztalja, hogy milyen az, amikor én nem tudok neki olyan dolgokat megadni, amihez eddig hozzászokott és amúgy is megérdemel, akkor nem tudom, hogy így fogja-e gondolni.

Én nagyon szeretném, ha komolyra fordulnának a dolgok köztünk, de ha arra kerül a sor, hogy bemutat otthon, fel kell vállalnia a barátai előtt, akkor nem tudom mennyire fog neki imponálni a még most talán vonzó énem.

2015. jún. 10. 23:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Elég ha rá van kattanva a fütyidre,a többivel ne törődj.
2015. jún. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#2 Én azért ettől többre vágyom egy kapcsolattól... :)
2015. jún. 10. 23:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Oké,de mivel pénz nincs semmire,így javarészt az ágyban fogjátok magatokat elfoglalni :)
2015. jún. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz gond, írod sok a feszültség a családban, kitörne belőle, lehetségesnek gondolom, hogy újra vágyik, írod h dolgozik, nem tűnik olyannak tehát aki elvárja h kinyalják neki a pitcháját kerekre, szóval megér egy próbát tényleg.
2015. jún. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Yorxun Yorxun ***** válasza:

Ahhoz nincs szükség pénzre, hogy őszintén szeressétek egymást. Szerintem ne anyagi szempontból nézd a dolgot, ha a lány is megmondta neked.


Egyrészt nem vagy csóringer, hamarosan diplomás leszel és simán kapsz állást. Onnantól azért könnyebb lesz anyagilag is. De addig is, inkább a magad módján udvarolj neki: találj ki romantikus programokat, légy vele kedves és viszonozd a szeretetét. Igaza van a lánynak, ezek az igazán fontos dolgok. És ezekhez nincs szükség pénzre.

2015. jún. 11. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jó, eddig az ilyenkor szokásos kajli szöveget olvashattad, hogy majd a szerelem meg a bla bla bla.

Az a baj, hogy el fog jönni az az idő, amikor rájön, hogy apu vállalkozásából fizetett életszínvonal egy diplomásnak magas, havi nettó 250-300ból nem igazán lehet finanszírozni.

Akkor majd hidd el mindenért te leszel a hibás, főleg ha majd ő maga is rájön, hogy csak saját magának akart megfelelni, dacolt, hogy direkt egy csóróval állt össze.

Akkor majd szó nélkül lelép...

2015. jún. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
attól mert jómódú még nem biztos, hogy pénzéhes is...miért ne tudna örülni egy szívből jövő ajándéknak? ez hülye felfogás, hogy azért mert jómódú azért drága ajándék kell neki...
2015. jún. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szerintem próbáld meg, nálunk is a párom családja nem olyan gazdag, míg az én részemről van pénz, 4 éve vagyunk együtt :) és miután az én párom céltudatos, és rendes munkát akar, és dolgozik, így ezt az én családom is észre vette és most már segítettek neki egy jobb állást találni.

nekem sem túl jó a viszonyom a családdal ,de ő segített és nem kellett hozzá pénz

2015. jún. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!