Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek így csóróként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így csóróként merjek szeretni egy gazdag lányt?

Figyelt kérdés
25 éves egyetemista vagyok, még van hátra 2 félévem. Diákmelóból tartottam fent magam, amit nemrég ott kellett hagynom egyéb okok miatt. Jelenleg a kevéske félretett pénzemből élek meg, nyárra van rendes melóm, abból tudok majd szűkösen fedezni még egy félévet. Nem is ez a lényeg. Összeismerkedtem egy lánnyal, és mint kiderült hát nem éppen szegények. Ha ezt tudom nem is próbálkoztam volna nála, de akkor ez nem látszott. Egy bárban dolgozik, mint kiderült otthon elég feszült a légkör és szeretne kitörni belőle. Mostanában egyre többet randizgatunk, egyszer elvitt magukhoz, totál zavarban voltam, hogy valószínűleg a kerítésük többet ér, mint amennyit én az egyetemi éveim alatt megkerestem a diákmunkával. És azóta valahogy egyre jobban zavar, hogy ekkora a társadalmi különbség köztünk. Ezt elmondtam neki is, hogy jobbat érdemel nálam, de ő azt mondja, hogy neki én vagyok a legjobb és nem érdekli, hogy mennyi pénzem van, mert szerinte csak az számít, hogy egészségben szeressük egymást. Ez mind szép és jó, de akárhogy is nézzük, 1 évem még legalább van addig, míg nem lesz diplomám, és utána sem biztos, hogy azonnal kapok állást. Addig meg 100x rájöhet, hogy hát igen, ez a csóringer nem tud neki normális születésnapi ajándékot előteremteni, nem tud elvinni egy rendes étterembe vacsorázni, nem tudunk elmenni nyaralni és még sorolhatnám. Mindezen túl magamat is szeretném megkímélni egy újabb csalódástól.
2015. jún. 10. 23:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb márpedig ki fog nyílni a bicska a zsebében, amikor azt látja, hogy a barátnőit a menő párjuk a legújabb BMW-ben fuvaroztatja nyaralni, ti meg a kis viseltes Matizzal döcögtök a másik kerületben lévő olcsó strandra. De akármilyen példát felhozhattam volna az egzisztencia különbözőségére. Lehet, hogy pár hónapig, esetleg 1-2 évig el fogja tűrni, hogy nem vagy tehetős — hiszen jólétbe született bele —, de hosszabb távon ez soha senkinél nem működött, működik. Tudom, vannak nagyon szép tündérmesék, hogy a gazdag hercegnő összeállt a kis csóró Robin Hooddal, és a többi, de ezek mind legendák. :)
2015. jún. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!