Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen kiborult a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kiborult a barátnőm, mert FB-on a legutóbbi kereséseimben látta, hogy megnéztem néhány szép lány adatlapját. Az én felfogásommal van a probléma?

Figyelt kérdés
Engem nem szokott zavarni, hogy ő kiket néz meg, csomó jótestű ismerőse van, meg mindig lájkolja a kedvenc focistáinak (Neymar, Piqué, Vidal) képeit is. A baráti körünkben is vannak nálam sokkal jóképűbb férfiak, meg edzeni is jár, ott is rengeteg tökéletes testű férfival szokott beszélni, akiknek a képeik alá kommentelni is szokott. Szóval ha valakinek féltékenységre lenne oka, az én lennék, mert nem vagyok külsőre egy nagy eresztés:) De megbízok benne, így nem csinálok ebből ügyet. Egyik nap megnéztem a volt évfolyamtársaimat FB-on, pár év elteltével dögös nővé cseperedtek. Végignéztem őket és ennyiben nálam ki is merült a kíváncsiságom. A párom használta a gépemet, legördítette fent a menüt, és meglátta, hogy kiket néztem meg. Akkora balhét csapott. Üvöltözött, hogy én más nőre gerjedek, meg ha már nem szeretem, miért nem mondom meg neki. Hát igazából még sosem borult így ki. Elnevettem az egészet, hogy kiakadt a semmin, és azt mondtam neki, hogy olyan kis aranyos, amikor veszekszik:) Ezzel le is zártam, de ő mondogatta tovább. Azóta nem nagyon beszél velem, vagy csak szűkszavúan mond néha valamit, haragszik rám. Nagyon szeretem őt, mert olyan kis lököttke, csak most mintha ez valahogy nem tett jót a kapcsolatunknak, vagyis így érzem. (24 évesek vagyunk)
2015. jún. 11. 12:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Te figyelj, legyen már eszed...azokat a kereséseket ki is lehet törölni.


Amúgy meg szánalmas. Azért kiborul, mert megnézted másnak a képeit, de te véletlenül se borulj ki azért, mert valami kigyúrt barom képe alá ír kommenteket?


Kettőtök közül te vagy az, akinek jobban ki lehetne borulni.

2015. jún. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
57%

A kettős mércével ne nekem dobálózz, hanem annak, akiről tudod, hogy használja.. engem pedig nem ismersz. Tudom, trendi téma, de nekem már unalmas. Ez a téma itt lezárva.

A barátnő sportoló/testépítő, így én abban nem látok semmi furcsát, hogy figyelemmel kíséri a hasonló érdeklődésű embereket, nem feltétlen azért, mert gerjed rájuk. Ez hobbi. Valószínűleg női ismerősei is vannak, akiknek lájkolgatja és kommenteli a képeit.. ha nincsenek, akkor még az is magyarázható "szakmai féltékenységgel".

Én viszont nem vagyok olyan naiv, hogy azt gondoljam, ok nélkül történik egy ilyen veszekedés, mikor a nő szemmel láthatóan nem önbizalomhiányos, a leírás szerint nem hisztis, és nem szoktak veszekedni. A kérdező átsiklik néhány részlet felett, sőt, talán tudatában sincs annak, mivel váltotta ki ezt a viselkedést. Lehet a veszekedés közben ejtett el pár megjegyzést, amivel tovább rontotta a helyzetet. Ráadásul nem vette komolyan, hogy a barátnő jogosnak érzi a dühét! Elég önhittség lenne azt feltételezni, másoknak nincs jó oka úgy érezni magát, ahogyan érzi, csak mert mi nem látjuk az ő szemszögéből a helyzetet. Úgyhogy marad a kommunikáció. Ha eddig ilyen jól megérették egymást, akkor valószínűleg félreértésről van szó. Ha a kapcsolat a szakítás szélén állna, pont, hogy nem reagálna ilyen sértődötten.. azonnal szakított volna erre az ürügyre hivatkozva. Egy párkapcsolat fenntartása tiszteletet, figyelmet és némi elfogadást igényel, ha egy ilyen kaliberű veszekedés leküzdhetetlen akadályt gördít az útjába, akkor nem is érdemes vele szenvedni. Valakinek meg kell tennie a kezdő lépést, és nem az fogja, aki sértettnek érzi magát.. persze vissza lehet ezzel élni, azt nevezik érzelmi zsarolásnak, de itt nem erről van szó. Ha a kérdező nem érti a helyzetet, akkor első kézből lenne érdemes informálódnia a barátnőtől, nem tőlünk.

2015. jún. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
57%
Sajna én nem bírom de te igen RUGD tökön magad!Miaz hogy valakit megbántasz és hangot ad neki temeg telibe neveted.
2015. jún. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
73%

Figyelj, megoldás egyszerű -> keresések törlése (van ilyen gomb FB-n)

Engem sem érdekel, kit nézeget a pasim, csak ne tudjam meg mert az zavar...olyan nagy kérés ez??? Miért nem lehet ezeket inkognitó módban intézni??? Nem az a lényeg, hogy megnézd....csak neki rosszul esik!!! Vagy te lesz@rod, hogy ő mit érez?

2015. jún. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
87%
De mennyi az esélye, hogy összejön a lány egy világhírű focistával? Zéró. Az, hogy Don Juan-nak megtetszik egy "dögös nővé cseperedett" (okádék) évfolyamtárs, és felveszi vele a kapcsolatot?
2015. jún. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!