Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt miért csinálta a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálta a barátom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Próbálok rövid lenni. Szóval a helyzet az, hogy a barátommal 2,5 éve vagyunk együtt. Volt kb. 1 hónap, hogy kevesebbet voltunk együtt, kevesebb volt a szex, mert én egyetemre járok, és sok a stressz, stb. Ő ezt megjegyezte nekem, megbeszéltük, minden jó volt. Nem viselkedett furcsán, sem semmi. Aztán egyik nap, mikor ott voltam náluk, és ő fürdött, leültem az asztalához, és pont meg volt nyitva a facebook. Sosem néztem a facebookjába, mert megbíztam benne, de akkor mégis. Ugyanis egy csaj írt neki, méghozzá elég undorító dolgokat, tulajdonképpen kb. szexcseteltek. Akkor gyorsan visszapörgettem a beszélgetést, mert nagyon megijedtem, de semmi sem volt, "csak" beszélgetés. Nagyon kiborultam akkor, majdnem hánytam, mert ráadásul a lány nagyon csúnya szerintem. Mármint oké, nem tartom magam egy szépségkirálynőnek, de másokat is megkérdeztem, és annál a lánynál sokkal szebbnek mondanak. Akkor kiabáltam a barátommal, annyit mondtam neki, hogy érzem, hogy valami baj van, hogy szerintem van más lány, megcsal. Megnyugtatott, hogy nincsen. Kérdeztem tőle, hogy megmutatná-e nekem a facebookját, ha kérném, és azt mondta, hogy igen. Megmutatta, de a beszélgetést a csajjal kitörölte, és le is tiltotta a lányt. Azóta úgy viselkedik a barátom, mint egy kisangyal. Virágokat hoz, eljön ide hozzám, késő este is, ha kell, elmentünk egy közös ismerősünk esküvőjére, én elkaptam a csokrot, nagyon örült neki, dicsekedik velem mindenkinek, nyaralást szervez nekem, főz meg minden. Azóta a lánnyal sem beszélt, tudom. Megbánta? Nagyon rosszul esett az egész, és nem is értem, mert tőlem mindent megkap :(


2015. jún. 11. 19:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Bocs, de szerintem aki egyszer megteszi, az megteszi újból.. ha nem is ugyanazzal a csajjal, hidd el, biztos találna mást.
2015. jún. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szentem próbálja rendbe hozni a kapcsolatotokat.Bár az is meglehet, hogy csak etet és közben találkozgat a csajjal. Az utóbbira elmondásod alapján kevesebb esélyt látok. Szerintem te is törekedj a kapcsolatotok felélesztésére.
2015. jún. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem találkozgat szerintem, nagyjából most az van, hogy minden percben együtt vagyunk, ami így nagyon jó :)
2015. jún. 11. 19:38
 4/13 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam, hogy megijedt. Mert én nagyon béketűrő ember vagyok, és még egyszer sem üvöltöztem vele, de akkor kijött belőlem...
2015. jún. 11. 19:40
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
Figyelj,tudom durva lesz amit irok de probald megerteni a celjat. 2.5 ev szex szempontjabol hosszu. Jo esetben tobb mint ezerszer!! voltunk a parunkal, kelletlenul is de ellaposodik a dolog. Erdemes lett vna elolvasni a beszelgetest, hogy a valtozatossag vagy valami konkret dolog hianyzik neki a szexbol amit eddig nem mert elmondani mert ugy ismer teged hogy ez neked mar nem fer bele.
2015. jún. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Szia!


Elolvastam miket írt. A barátomnak a mennyiséggel van problémája, és olyan dolgokat írt, hogy vágyik extrám helyzetekre, pl. kocsiban. A barátom olyan, hogy bármilyen mennyiségben akar engem, ha meglát, már rámizgul, és néha nem tudom őt követni ilyen téren :) 2 menet között kell egy kis idő :) De nem hiszem, hogy megunt, mindig máshogy csinálok valamit. De azért elmondhatom, hogy mióta megláttam azért pl. a szex is más lett :D Szenvedélyesebb, és lehet, hogy csak erre vágyott, na meg egy vágyát is teljesítettem, és attól teljesen készen volt...

2015. jún. 11. 19:58
 7/13 Bence_ ***** válasza:
100%

Szeretnél egy jó kapcsolatot?

Akkor legyetek egymással őszinték. Te mond el neki, hogy olvastad és nézze még vele vagy. Ő meg ha érzi, hogy hiányzik neki valami akkor beszélje meg veled.

Mert együtt feltehetően olyan megoldást találtok ami mindkettőtöknek megfelelő.

2015. jún. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
57%
a világ összes kincséért nem akarok rosszat, de én ezek után soha többé nem bíznék benne... ilyen undorító dolgot csinál a hátad mögött, hazudik, közben eltünteti a bizonyítékokat, aztán nyalizik? nem... undorító... bocsi, ez csak személyes vélemény, nagyon felháborított :(
2015. jún. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert kíváncsi vagyok a véleményekre. Én naiv vagyok, mert szerelmes vagyok, és ezért érdekelt, hogy ti mit mondtok, mindent meghallgatok szívesen :) Egyébként, utolsó, nagyon sokáig én is így éreztem, de nagyon szeretem őt, és ezért már nem érzem így.
2015. jún. 11. 22:48
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Sose fogadj el elkeseredett embertől párkapcsolati tanácsot, én buktam már el nagyon is jól működő kapcsolatot azért, mert akikkel megbeszéltem, mind ellene beszéltek, és elkezdtem belegondolni, hogy lehet h igazuk van. Aztán ebből lett egy veszekedés, amit már nem bírt ki a kapcsolatunk (pár hónapja voltunk csak együtt), pedig simán működhetett volna, utólag visszanézve, meg beszélgetve a sráccal később....


És gyk-n sok az elkeseredett ember.


Hallgass magadra meg olyanokra, akik esetleg ismerik és normális kapcsolatban vannak vagy boldogok szingliként is de boldogok voltak kapcsolatban is.

2015. jún. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!