Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt miért csinálta a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálta a barátom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Próbálok rövid lenni. Szóval a helyzet az, hogy a barátommal 2,5 éve vagyunk együtt. Volt kb. 1 hónap, hogy kevesebbet voltunk együtt, kevesebb volt a szex, mert én egyetemre járok, és sok a stressz, stb. Ő ezt megjegyezte nekem, megbeszéltük, minden jó volt. Nem viselkedett furcsán, sem semmi. Aztán egyik nap, mikor ott voltam náluk, és ő fürdött, leültem az asztalához, és pont meg volt nyitva a facebook. Sosem néztem a facebookjába, mert megbíztam benne, de akkor mégis. Ugyanis egy csaj írt neki, méghozzá elég undorító dolgokat, tulajdonképpen kb. szexcseteltek. Akkor gyorsan visszapörgettem a beszélgetést, mert nagyon megijedtem, de semmi sem volt, "csak" beszélgetés. Nagyon kiborultam akkor, majdnem hánytam, mert ráadásul a lány nagyon csúnya szerintem. Mármint oké, nem tartom magam egy szépségkirálynőnek, de másokat is megkérdeztem, és annál a lánynál sokkal szebbnek mondanak. Akkor kiabáltam a barátommal, annyit mondtam neki, hogy érzem, hogy valami baj van, hogy szerintem van más lány, megcsal. Megnyugtatott, hogy nincsen. Kérdeztem tőle, hogy megmutatná-e nekem a facebookját, ha kérném, és azt mondta, hogy igen. Megmutatta, de a beszélgetést a csajjal kitörölte, és le is tiltotta a lányt. Azóta úgy viselkedik a barátom, mint egy kisangyal. Virágokat hoz, eljön ide hozzám, késő este is, ha kell, elmentünk egy közös ismerősünk esküvőjére, én elkaptam a csokrot, nagyon örült neki, dicsekedik velem mindenkinek, nyaralást szervez nekem, főz meg minden. Azóta a lánnyal sem beszélt, tudom. Megbánta? Nagyon rosszul esett az egész, és nem is értem, mert tőlem mindent megkap :(


2015. jún. 11. 19:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én abszolút nem vagyok elkeseredett,csak realista,no meg az élet megtanított pár dologra...Szerintem aki egyszer ilyesmit megcsinált a hátad mögött,abban nem kéne megbíznod.Nyilván ha problémája volt veled,azt simán a szemedbe mondhatta volna,tisztázhatta volna veled.Ha annyira fontos lennél neki,nem más karjaiba menekült volna.Erről ez a véleményem.
2015. jún. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Persze utolsó, hiszen te tökéletes vagy és mindig elsőre tudod, hogy mire hogyan lenne helyes reagálni, sosem hibáztál még.
2015. jún. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát, hogy szexhiányos fiatalember ilyen vizekre evez, - az nem szép, de nem is csoda.

Amit írtál, abból meg az jön le, hogy felfogta, mi a tétje a dolognak.

2015. jún. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!