Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál hozzá ha a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál hozzá ha a barátnőd azzal állna elő, hogy le szeretné operáltatni mindkét mellét, mert nem akarja hogy a későbbiekben mellrákja legyen?

Figyelt kérdés
2015. jún. 13. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Inkább szedesse le, minthogy szilikont tegyen bele.


Ha szeretem támogatnám. Nem a melle miatt szerettem bele.

2015. jún. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Gondolom meghökkennék egy kicsit, ha csak így hirtelen hozza elő, de az egészsége a legfontosabb
2015. jún. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Meg a bal lábát is, nehogy eltörjön?

Ha fontos volna nekem a nő elvinném pszichológushoz.

2015. jún. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Te hulye ez egy bevett gyakorlat ha mellrakgyanus az ember......utolso, nagyon gyoker vagy
2015. jún. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
3: Igen, mert az egy kategória -.- Látszik, hogy neked se volt még senkid rákos, vagy ha mégis, annál nagyobb szégyen, hogy képes voltál leírni ezt a baromságot.
2015. jún. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért az nem mindegy, hogy azért akarja mert fenn áll, nála, hogy lehet neki.


Vagy csak ú a semmiből előrukkol h én most levágatom a melleimet, mert most épp ezen jár az eszem....


Az 1-es esetben még elfogadható

A 2-es esetben inkább pszichiáterhez küldeném.

2015. jún. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

A kérdésből nem úgy tűnik, mintha orvosilag indokolt lenne... feltételezem, hogy ez akkor konkrétan nevesítve lenne a kérdésben.


Ha csak irracionális félelem áll mögötte, akkor valóban pszichológusra szorul. Mert ha majd nem a mellrák miatt aggódik, akkor utána jön más... ha a tüdőrák aggasztja, akkor kioperáltatja a tüdejét?

2015. jún. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Általában azok vetetik le a mellüket, akiknél a családi kórtörténet alapján nagy a kockázata, hogy kialakul, de ezt sosem lehet előre tudni. Mire "orvosilag indokolt" lesz, addigra gyakran már késő. Ez a különbség a rák és a lábtörés esete között: mire a rák tünetet produkál és kórházba kerülsz vele, addigra nagy az esélye, hogy már menthetetlen vagy. Anyajegyet sem akkor szokás eltávolítani, amikor már kifejlődött belőle a melanóma. Egy ilyen műtét persze nyilván nagyobb döntés, de az orvosi háttere ugyan az: inkább vállalom a műtétet most, amikor talán fölösleges, mint később, amikor talán már mindegy. Ez szerintem mindenkinek a maga döntése, másnak nincs joga sem beleszólni, sem pszichiátriai esetnek titulálni valakit egy ilyen döntésért.
2015. jún. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hol itt a mellrák gyanú?

Na menjetek szántani az való nektek, nem a kompjúter.

2015. jún. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 omba ***** válasza:
100%
Ha van mellrák, vagy bármi ráutaló jel, akkor leoperálják, ha nincs, akkor szerintem nincs olyan műfaj, hogy ő "leoperáltatja" .
2015. jún. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!