Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? 17 éves vagyok, gimibe járok, éltanuló, nem dohányzom, nem is iszok, nincsenek furcsa dilijeim, követem a divatot, nem vagyok kövér se, rendszeresen futok, mégsem volt még sosem kapcsolatom, amit mostanában egyre jobban hiányolok.

Figyelt kérdés
Mit tegyek, hogy végre rám is felfigyeljen egy helyes srác?
2010. febr. 28. 16:50
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
9%
Vagy járhatnátok ugyanarra a sakkszakkörre.Ha nem jön össze,még mehettek sírni a sarokba.
2010. febr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
4%
A leirtak többsége a LUZER-ekre jellemző(sajnos)a mai világban.
2010. febr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Írj privit! Én szívesen megismerkednék veled! ;)
2010. febr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
illetve van egy pár barátnőm, akikkel sajnos eléggé meglazult a kapcsolat az utóbbi időben, mert mindenkinek van már barátja,stb.. ha találkozunk akkor szinte érzem, ahogy lenéznek emiatt. Félreértés ne essék, nem emiatt szeretnék már barátot,nekem is hiányzik
2010. febr. 28. 17:07
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
A második válaszoló vagyok. Egyáltalán nem igaz ez a "lúzerekre jellemző" felfogás. Én is éltanuló voltam, szereztem is 2 diplomát (nem sztárolásból írom), de mellette annyit buliztam az egyetemen és akkora party-arcokkal ismerkedtem megy... Szóval legyél nyitottabb! Ennyi a lényeg! Járj koncertekre, merj egyedül elmenni ide-oda... Mindenhol lehet ismerkedni, csak mosolyogj és beszélj!
2010. febr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

kérdező: hol laksz?


17F (17:00 hsz)

2010. febr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
nem szeretem a sakkot:D az a baj, hogy a suliban is mindenki azt hiszi, hogy én az a fajta stréber vagyok,aki mást se csinál csak tanul, mikor ez korántsem így van.. Csak van egy konkrét célom, amit szeretnék elérni, ezért tanulok, nem jókedvemből.
2010. febr. 28. 17:11
 18/33 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot, ez igyekszem megfogadni, vagyis hogy társaságba járni, új emberekkel megismerkedni. Van is egy pár tervem, csak az ismerkedés ne lenne olyan nehéz.Szerintem nehezen nyílok meg, vagy nem tudom. Van egy pont, onnantól már nincs probléma, de nehéz odáig eljutni
2010. febr. 28. 17:14
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos manapság aki nem züllik, azt könnyen kiközösítik... :S
2010. febr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Az a legnagyobb baj, hogy ilyen lányokból nagyon kevés van a világon. Mind1ik hozzád hasonló lány egy érték, de a mai srácok legtöbbje inkább a könnyűvérű, dohányzó, piáló, bulis csajokra bukik. Szerintem ne változtass magadon. Járj többet társaságba, aki szimpatikus, annak próbálj jobban megnyílni. Az ismerkedés nem olyan nehéz, fogd úgy fel mint egy játékot, ha kiesel egy körből, bármikor újrakezdheted ;-). Amint meglelsz egy normális fiút, érdekelni fogod, amint rájön, hogy milyen ritkaság az ilyen lány, futni fog utánad, hidd el... :)
2010. febr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!