Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? 17 éves vagyok, gimibe járok, éltanuló, nem dohányzom, nem is iszok, nincsenek furcsa dilijeim, követem a divatot, nem vagyok kövér se, rendszeresen futok, mégsem volt még sosem kapcsolatom, amit mostanában egyre jobban hiányolok.

Figyelt kérdés
Mit tegyek, hogy végre rám is felfigyeljen egy helyes srác?
2010. febr. 28. 16:50
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

tegnap 18:42


Idővel, mi?!!! Egy fenét!

Te csak vársz, az idő meg elmegy melletted mert nem veszed észre hogy mit csinálsz rosszul. Aztán eljön a 25, és azt a kérdést írod majd be, hogy ciki-e 25 évesen szűznek lenni.


Most vagy fiatal! Ha elpocsékolod az idődet, akkor azt már senki nem fogja tudni visszaadni neked!


Gondolom reggelit sem úgy eszel, hogy várod, hogy a zsömle hozzád sétáljon a boltból?!


Ha valamit szeretnél, menj utána! A döglött hal effektus csak bánatot okoz, és erre magad is rájössz majd, csak már későn!!!

2010. márc. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
Én is azt mondom neked hogy próbálj meg egy bizonyos baráti társaságot szerezni!! Kicsit lazulhatnál is nem pedig csak jövődön és a pasikon görcsölni!!!:) Hidd el ha majd összejössz egy fiúval az igaz szerelem lesz csak ki kell várni!!:) Én drukkolok!!:)
2010. márc. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
szerintem se várj, mert 5 év múlva sem lesz jobb, inkább menj el minél több programra, mosolyogj és légy megközelíthető
2012. jún. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!