Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy a barátom ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy a barátom ilyen szinten nem keres?

Figyelt kérdés

A barátom egyetemre jár, egy nagyon komoly vizsgája még hátravan, és tudom hogy tényleg szinte egész nap arra tanul. Facebookon nem lép már be napok óta, oké, ezt megértem. De rosszul esik, hogy még egy sms-t sem képes írni napok óta, és hogy ilyen szinten nem gondol rám. Miért?

4 éve vagyunk együtt, 20L


2015. jún. 14. 12:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem normális egy párkapcsolatban (tartson bármennyi ideje), hogy eltelik akár 1 nap is kommunikáció nélkül.
2015. jún. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Tudom, régi kérdés, de azóta átlendultunk, es a menyasszonya vagyok :)
2019. szept. 20. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!