Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek valakivel szerelem nélkül?

Figyelt kérdés
Van egy sárc, íróra odavan értem. De nekem csak barát zónába tartozik. NEm érzek többet iránta,csak barátságot,és néha testi vágyat, de amúgy egyáltalán nem vagyok szerelmes. Délutánonként, suliban együtt vagyunk, akkorjó vele , meg midnen, meg amikor elmentünk bulizni az isjó volt, de amikor már nagyon simulósan táncolt, meg le akart sárolni akkor eltoltam magamtól. De...nála jobbat nem is találhatnék, mert nagyon rendes, meg jófej, meg minden szempontból jó..csak...még..nem is tetszik ahogy kinéz..a belsője jobban megfog...annyira..necces..
2010. febr. 28. 17:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
Nem, mert neki is rossz lesz, érezni fogja, hogy nem szerelemből vagy vele, és neked is rossz lesz, mert egyrészt bűntudatod lesz, másrészt meg ha találkozol v.ki mással, akivel tényleg egymásba szerettek, nem lesz egyszerű dolog szakítani. Ilyen esetben mindig előfordul, hogy jön egy 3. fél.
2010. febr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem az a gáz,hogy nem vagy szerelmes még,hanem,mint írtad testi vonzalom sincsen.....úgyhogy sztem inkább barátok maradjatok,ezt vele is tisztázd le....mert ha mondjuk összejöttök és rosszul sül el,akkor később lehet hogy barátok sem tudtok majd maradni!
2010. febr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. febr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szia! Semmiképp. Ennek jó vége nincs, nem is fogod megszeretni, az első perctől kezdve hiányzik valami, aminek kellene, hogy legyen, szóval ne!
2010. febr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
szerintem megér egy próbát! ha nem is leszel őrülten szerelmes, azét jól érezhetitek magatokat..
2010. febr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nem, soha. Ez az egyik alapelvem.

18L

2010. febr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%

Simán!


Egy próbát megér. Ki tudja mit veszítesz, ha nem mész bele. Lehet h ő a nagy ő, csak vak vagy, és később majd megbánod.


De!

Az elején kössd ki, hogy semmit nem tudsz ígérni, és ne hibáztasson ha nem jön be, mert nem akarod átverni!

2010. febr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Igazságtalan lenne vele szemben, ha hagynád, hogy bármibe beleélje magát.
2010. febr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ez az...mert igazából ha lenne olyan, hogy mondjam meg h ki a nagy ő akkor tuti, hogy ő lenne az akire azt mondanám, mert normálisan gondolkodik az életről, nem link,stb..de szerelem nélkül...és tényleg bőven elég az hogy csak így elvagyunk, de néha meg annyira hiányzik,máskor meg annyira bosszant. És tudja hogy nem vagyok bele szerelmes, de nagyon akarja hogy vele legyek:/ Biztos az a baj, hogy másba voltam szerelmes amikor ő elkezdett hajtani rám...talán az a baj..hogy rossz volt az időzítés..:/
2010. febr. 28. 18:09
 10/20 anonim ***** válasza:

pont ugyanilyen helyzetbe vagyok és is csak mi sajnos nem tudnánk barátok lenni, mert neki nem megy :(

én is ilyen tanácstalan vagyok és nem tudom mit csináljak nem akarom elveszíteni ;( :(:(:(:(:(:(:(:(:(

2010. febr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!