Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos, hogy elhagyom a lányt a lúzer élete miatt?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akiven nem olyan régóta egy párt alkotunk de kezdek rájönni, hogy hiba volt összejönni vele mert teljesen lúzer.

Például az egész családja úszik az adósságban, az öccse nemrég öngyilkos lett, az apja alkoholista.


Nekem nem kell egy ilyen lúzer életű csaj.


2015. jún. 14. 20:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
ez a családja élete nem az övé
2015. jún. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Kár, hogy a lányról egy sort sem írtál, csak a családtagjairól.
2015. jún. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
60%

Te vagy a lúzer és gyökér is,ha emiatt szakítasz azzal akivel "régóta" egy párt alkottok.Bár a kérdésed alapján max 15 vagy és a régóta nálad az 1 hónapot jelent.

Az meg egyenesen szánalmas hogy olyan szinten döntésképtelen vagy,hogy itt kell megkérdezned...

2015. jún. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%
Most te a családjával jársz vagy a lánnyal? Bevallom a lánynak is jobb lenne ha szakítanátok, mert te képtelen vagy különbséget tenni ember és ember között. A lányt tartod lúzernak a családja viselkedése, döntései miatt? Hát elég kicsinyes emberke lehetsz.
2015. jún. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
70%
A családhát nem választja az ember, a barátnőd nem tehet arról, hogy hova született. Hagyd el, nálad csak jobbat találhat, aki nem olyan felszínes, mint te.
2015. jún. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
73%
Neharagudj de te nem vagy normális.. Először is a csajról semmit sem írtál, és mi az hogy lúzer azért amilyen a családja, az meg hogy a családjának van adóssági na bumm.. mondj egy olyan embert akinek ebben az országban nincs semmiféle adóssága, ottvannak a nagy celebek, mind csak az adósságáról dumál, akkor itt mindenki lúzer? Nőlj fel először én azt írnám ide, és igen inkább szakíts a csajjal mert nem vagy hozzá való
2015. jún. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
54%

Ha erős személyiség, ezek a nehézségek csak megedzik, és később sokkal jobban tudja kezelni azokat a válsághelyzeteket, amik mindenki életében előfordulhatnak, és az üvegbura alatt nőtt virágszálak összezuhannak tőle.


Viszont ha így írsz arról, akivel "egy párt alkotsz" (még azt sincs bátorságod leírni, hogy szeretitek egymást vagy kapcsolatban vagytok), inkább lépj le, jobb lesz annak a lánynak nélküled.

2015. jún. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
66%
Szánalmas vagy. Hagyd ott a lányt, úgysem ilyen paraszt való hozzá, mint te.
2015. jún. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
57%
Egy fake ..amúgy asd el magad hogy ki merted irni még ha poénból is. Fuj.
2015. jún. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
22%
én megértem a kérdezőt, amikor párt választottam a családját is megnéztem, mert igenis ha netán komoly lesz a kapcsolat én szenvedhetek 30-40 éven át(vagy még több) a kedves anyós-após pajtással és a problémáikkal(már ha rossz a személyiségük), persze szívtelen a dolog ,de apám családja után anyám sokáig szenvedett így én megfogadtam,hogy ennyit nem ér az egész.
2015. jún. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!