Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos, hogy elhagyom a lányt a lúzer élete miatt?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akiven nem olyan régóta egy párt alkotunk de kezdek rájönni, hogy hiba volt összejönni vele mert teljesen lúzer.

Például az egész családja úszik az adósságban, az öccse nemrég öngyilkos lett, az apja alkoholista.


Nekem nem kell egy ilyen lúzer életű csaj.


2015. jún. 14. 20:00
1 2 3
 11/22 Gyémántlány ***** válasza:
66%
Ha a családja miatt (amiről nem tehet) képes lennél elhagyni, ahelyett, hogy mellette állnál a nehéz időkben mint ahogy azt egy normál párkapcsolatban illene, akkor hidd el, jobb lesz neki nélküled.
2015. jún. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
57%
Az nem derül ki a kérdésből, milyen a lány. De mindenki feltételezi, homlokegyenest más, mint a családja. Nem feltétlen. A többség igenis viszi azt a mintát, amit lát, legyen szó az élet bármely területéhez való hozzáállásról. Még az is tovább viszi, akin elsőre nem látszik, vagy maga sem hiszi.
2015. jún. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
28%
Bezzeg ha egy lány írná ezt egy fiúról, mindenki teljesen megértené.
2015. jún. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
44%
Nem szereted! Nem is értem miért bántottad és hitegetted eddig is szegény lányt a háta mögött "lùzer" címkét ragasztva rá! Nos, attól még, hogy ilyen helyzetben vannak, nem jelenti,hogy lúzerek. Szerintem hagyd meg őt egy olyan férfinak, aki átlát a problémákon és igazán szereti majd a lányt. Te pedig csak egy jó tanács változtass az irányultságodon nehogy automatikusan a szánalmas jelző kerüljön rád.
2015. jún. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
28%

Nem lep meg a hozzáállásod, ugyanakkor ez így nagyon nem jó, mert ha valakinek van egy pocsék családja, ő hiába nem olyan, a hozzád hasonlók bizony megbélyegzik.

De azért engedd meg, hogy ne bólogassak, mert ez így nagyon nem helyes.

2015. jún. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 opened paradise ***** válasza:
62%
Hagyd el,jobb lesz neki egy ilyen ember nélkül.
2015. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Fontos megnézni, hogy milyen a lány környezete, DE...az én párom lúzer családból jön. Na és? Gyönyörű, okos, hajt mint az állat, mert a háttere erre sarkallja. Nem akar olyan lenni, mint ők. Ellenben az átlagos vagy jó családból származó lányokkal(volt velük is dolgom) akik belesz*rnak mindenbe és soha semmi nem lesz mellettük,mert hozzászoktak ,hogy anyu-apu majd megtámogatja őket, ha gond lesz. Aztán anyu-apu meghal ők meg mennek a nyomorba.


Hallottál már arról, hogy az igazán sikeres emberek a semmiből jönnek? Olvass utána.

2015. jún. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
82%

A férjemre is rásüthettem volna megismerkedésünkkor a lúzer jelzőt. A szülei nyakig voltak/vannak az adósságban, és épp akkor neki nem volt munkája, se pénze. Viszont kiderült, ő egyáltalán nem olyan könnyelmű, mint a családja, hanem beoszt, takarékos, csak épp hatott az érzelmi zsarolás: a szülei kihasználták.

Összeköltöztünk, megszüntette a támogatásukat, azóta szépen építjük az életünket.


Nekem az anyám alkoholista, apám idegbeteg, a férjem nem egyszer tanúja volt annak a családi légkörnek, ami nálunk ment. A szüleim ordítása, verekedés, stb. Szerencsére ő sem ez alapján ítélt meg engem. Kezdetektől kölcsönösen őszinték voltunk egymáshoz, és működik. A magunk életét éljük, a szüleink behatása nélkül.


De attól még tisztában vagyok vele, legtöbb esetben nem ez megy. Nem tudnak kitörni. Sok ilyen helyzetben lévő nem képes hátat fordítani a családnak, mint tettük mi. Hanem függnek tőlük érzelmileg, hazajárnak, mert "csak a szüleim". Hiába nőttek fel terrorban, szeretnék fenntartani a látszatot, hogy nekik is szerető családjuk van. A saját életüket pedig nem tudják emiatt rendben tartani, hisz a családi hatás örökké hátrahúzza őket. Mert pénzt kell hazaadni, vagy akármi... Nem lehet tudni, a kérdező barátnőjénél mi a helyzet.

Az biztos, én a helyébe csak úgy folytatnék egy ilyen kapcsolatot, ha a lány hajlandó végleg hátat fordítani a mérgező családjának.

2015. jún. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudunk a családról. Egy morzsányit se, az apa miért lett alkoholista, az anyukát nem is említette....stb. Nem kéne minősíteni ismeretlenül a családot. A lánynak nagyon nehéz időszaka lehet! De a családjának is! Te pedig nézz körül a saját házad táján, nem érdemled ezt a lányt....
2015. jún. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Mekkora egy köcsög vagy...
2015. jún. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!