Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem azt, hogy ennyire megkívántam mást?

Figyelt kérdés

Egy szörnyen önző dolgot fogok most leírni, de komolyan kétségbe vagyok esve.

Több éve együtt vagyunk már párommal. Most egy új munkahelyen megismerkedtem valakivel. Eleinte teljes felüdülés volt, hogy van valaki, akivel tényleg úgy érzem, el tudok beszélgetni ott, keresi a társaságom, és élvezi is. Nagyon helyes srác, már az első perctől kezdve feltűnt, viszont nem ilyen céllal kezdtünk meg barátkozni. Eleinte csak beszélgettünk, aztán ő kezdeményezett fizikai kontaktust, megsimította a hátam, megölelt, néha megfogta a kezem, megpuszilt, amit én ártatlan dolognak tartottam, és nagoyn jól esett. Vonzódtam hozzá, meg volt a kémia, de ilyen máskor is előfordult már, általában egy kis idő után alábbhagyott, beértem a barátsággal, stb. Páromnak is elmondtam mindent otthon, hiszen megbeszéltük mindig az ilyen dolgokat. Nem féltékeny típus, sok fiú barátom van, különösebben nem akadt ki egyiken sem, hiszen tudja hogy nem mennék bele semmi olyanba, ami már túllép egy határt. Viszont elkezdtem észrevenni magamon hogy a vonzalom nemhogy alábbhagyott, de egyre erősebb lesz. Izgulok, ha tudom hogy találkozni fogunk. Vágyom arra hogy beszélgessünk (munkaidőn kívül is szoktunk interneten), és arról fantáziálok, hogy majd elmegyünk együtt valahova. És írtó rosszul érzem magam emiatt. Nem akarom megbántani a páromat, nem akarok titkolózni előtte, de szörnyen fusztrál mikor arra kell gondolnom, hogy talán az lenne a legjobb ha megszakítanám a kapcsolatot a kollégával, próbálnék egy kicsit távolságtartóbb lenni. Mit tehetnék?



2015. jún. 15. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1. lehetőség: ha a barátoddal akarsz maradni, akkor távolságtartó leszel a sráccal, megmondod neki, hogy van barátod és esetleg durvább esetben munkahelyet váltasz


2. lehetőség: össze akarsz jönni ezzel az emberrel, de előtte megmondod ezt a barátodnak és nem megcsalod őt, hanem tisztességgel szakítotok és utána jössz össze az újjal.


Ez a két lehetőség az etikus.

2015. jún. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első kommentelő, 2. Lehetőségét támogatom.
2015. jún. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azt még esetleg leírnád hogy miért a 2.-at támogatod? Megfordult nekem is a fejemben, sőt, párommal is beszéltem róla, hogy talán ez már nem fér bele. Viszont ő azt nem akarja. Azt mondja nem csináltam semmit sem, csak távol kell magamat tartanom a sráctól, és minden megint rendben lesz. Talán igaza is van, de nincs rá garancia, hogy nem törtnéik meg megint...Csak az fáj ebben az egészben, hogy mindent megkapok a kapcsolatban, mégis úgy érzem nem elég. Komolyan kezdem kicsit bolondnak érezni magam, és már a saját gondolataimban sem bízom meg.
2015. jún. 15. 16:44
 4/9 A kérdező kommentje:
Olyan opció nincs, hogy megcsalom a páromat, sosem tenném meg, alakuljanak bárhogy is a dolgok.
2015. jún. 15. 16:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
3.: első vagyok, a második hozzászóló valószínűleg azért írta, hogy a másodikat támogatja, mert ha valakit igazán szeretsz, eszedbe sem jut olyasmi, hogy hagyod, hogy más férfi simogasson és nem akarod másokkal legyeztetni az egód. Én sem hiszem, hogy őszintén szeretnéd a mostani barátod.
2015. jún. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4-essel ertek egyet.
2015. jún. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ideje lenne szembenézned a tényekkel, és nem hazudni sem magadnak, sem a csávódnak. Ha másra nedvesedsz, akkor nem kellene rabolnod az aktuális partnered idejéét. 2. opcióra szavazok.
2015. jún. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben járok, és én is a 2. mellett döntöttem. A párommal szemben sem tisztességes már hogy máson jár az eszem miközben mellette vagyok. Az már más dolog, hogy mindkettőnk hibájából tudtam "elcsábulni", ergó tőle nem kaptam meg azt, amit úgy érzem, máshol megkapnék. (De nem fogok amúgy, úgy döntöttem, hogy két szék közül inkább most jó nekem a földön is, hogy rájöjjek mit is akarok.)
2015. jún. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

De jó, hogy nincs aki ilyeneket meséljen nekem mikor hazaérek melóból... Te jó ég.

Szegény srác. Komolyan. 2-es és nem lesz egy lelki sérült exbarátod.

2015. jún. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!