Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha már szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha már szinte depressziós vagyok a megromlott kapcsolatom miatt?

Figyelt kérdés
1 éve vagyok együtt a barátommal, de pár hónapja már eléggé megromlott a kapcsolatunk. Elhanyagol és nem igazán hajlandó tenni értem. Úgy érzem, már nem vagyok fontos neki. Nincs egy barátom sem akihez fordulhatnék, csak ő van nekem. Ha elhagyom akkor magamra maradok és még inkább magányos leszek. Alapból visszahúzódobb vagyok, nem igazán járok sehova a barátom miatt önbizalmam sem nagyon van. Mit tehetnék, hogy jobb legyen a helyzet? Segítsetek valamilyen tanáccsal. :/ 19/L

2015. jún. 17. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de ez a helyzet már nem lesz jobb... elhiszem, hogy félsz a magánytól, de nem éri meg bennmaradni egy szar kapcsolatban, csak mert nem akarsz egyedül maradni. Hidd el, sokkal rosszabb is lesz ha ez így megy tovább, lehet egy nap arra ébredsz h megcsalt, sőt még el is hagy.. kétlem, hogy az jobb lenne, mintha még most szakítanátok.
2015. jún. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ha szakítanánk, mit csináljak, hogy ne zuhanjak teljesen össze? Hogyan legyenek barátaim? :/
2015. jún. 17. 21:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem garantálom, hogy nem fogsz összezuhanni, de mindenképp ez lenne a vége sajnos.. csak talán jobb ha még most szétváltok, mintha még meg is csal, és akkor ez örökre benned marad. Szóval szar lesz szakítás után is, arra készülj fel, főleg ha egyedül vagy, de úgy előbb tudsz kilábalni, mintha benne maradsz a mostani helyzetben, ezzel csak folyamatosan kínzod magad és egyre csak rosszabb és rosszabb lesz. Én is jártam hasonló helyzetben, nekem az segített, hogy találtam valakit, aki hasonló cipőben járt mint én (ő is akkoriban szakított és ugyanúgy kivolt mint én) és így megértettük egymást, jó volt valaki olyannal dumálni aki tudta min megyek keresztül. De felkeresheted régi barátaidat is, ha úgy jobban tetszik.
2015. jún. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!