Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek így?

Figyelt kérdés

Tegnap párom legjobb barátjának születésnapi bulija volt, ott volt a srác barátnője meg még csomó más lány is, de a fiúk voltak többségben. Én sajnos nem tudtam elmenni. Tudni kell páromról hogy egy nagyom visszafogott és szégyenlős férfi. Mi 1 éve vagyunk együtt.


Nos a buli kicsit sem volt visszafogott, mert párom is levette a polóját, és meztelen felsőtesttel táncoltak a többi fiúval (lányok nem), a szülinapost körbefogva. Ezt teljesen vidáman mesélte el a telefonban este, én meg azt se tudtam, tényleg elhiggyem hogy ez így volt vagy ne. Nem is volt berúgva, 1 sört szokott inni az egészsége érdekében. Oké hogy buli volt meg jól érezték magukat, de ezt akkor se tudom megérteni :(


Nekem sohasem tudott táncolni, sehol semmikor, pláne nem póló nélkül. Együtt se táncoltunk még soha. Arra se kíváncsi, hogy én hogy táncolhatnék neki szexisen, így nem is szoktam soha. És most más nők meg mindenki előtt ennyire felszabadulva ugrált póló nélkül??


Ezt egyszerűen nem tudom felfogni. Lesokkolt, és szeretném tudni a miérteket......


Szerintetek jogosan érzek így?


2015. jún. 20. 09:09
 1/5 A kérdező kommentje:

nagyon*

szégyellős*

2015. jún. 20. 09:10
 2/5 anonim ***** válasza:

Az a legnagyobb baj, hogy a társad befolyásolható és olyan ember, aki könnyen csábítható.Nem stabil, erős jellem.

Bárki bármikor eltudja csábítani. Ezt érzed, és valljuk be amit csinált az ezt mutatja. Vagy kezedbe fogod a gyeplőt, és felvázolod neki, hogy kicsit kapjon a fejéhez gondolkodjon, vagy ha nem ért ebből akkor bemutatod neki hogy milyen az amikor te viselkedsz úgy ahogy ő nélküle.

2015. jún. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2+ Nem szégyellős, hanem befolyásolható, és másnak mutatja magát mint aki előtted.

Egy szégyellős embert te rá nem veszel se buliba, se máshol hogy a pólóját levegye.Este ráadásul.

Én a gruppit nem zárnám egyébként ki, mert a történeted nagyon afelé hajaz, csak igen finomítva van, és bekalkulálva, hogy esélyes, hogy visszajut hozzád. Így mivel az ő verzióját hallottad először, azt fogod igaznak tartani.

2015. jún. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, nagyon befolyásolható. Egyetértek.

2015. jún. 20. 09:19
 5/5 anonim ***** válasza:
4 Én a pasit a helyedben biztosan megtáncoltatnám nagyon, mert ez az egyetlen lehetőséged, hogy kiderüljön mennyit is számítasz neki. Ha számítasz, akkor kapcsolni fog, é még időben helyre rántod magatokat, ha nem számítasz neki csak el van veled, akkor a helyzet változatlan lesz, és hamar betudod fejezni vele, nem vesztegetsz időt.
2015. jún. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!