Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Most van nálunk ilyen városnapi rendezvény. Tegnap este kimentünk megnézni a koncertet a párommal. Majd hazafele elég rosszul lettem (nem ittam, hanem olyan ételt ettem...). Ezért siettem haza (gyalog mentünk). Majd ő kiszúrt egy lányt, de mivel én elég tempósan mentem nem tudott minket megelőzni. Mondta párom, hogy menjünk lassabban, mert meg akarja nézni a csajt. Erre én elengedtem a kezét és mondtam, hogy akkor menjen ő lassabban. Erre ő kiakadt, jogy megint mit hisztizek, meg mi a bajom stb. De ezt szinte ordítva. Én nem szóltam neki semmit odaadtam a cuccát ami nálam volt és siettem haza. Azóta nem keresett. Ma úgy volt, hogy este megyünk megint. Hívtam, hogy akkor mi lesz, de nem veszi fel.


Szerintetek?


2015. jún. 20. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyerekes hiszti.

Nem lehet a párod ilyen idióta.

Tudta, hogy te rosszul vagy és még más nőt akart nézni? Gondol el is dumált vele miközben te otthon próbáltál helyre jönni.

Szerintem ne is keresd egy ideig.

Hülye egy viselkedés, hogy ilyen miatt nem akar veled beszélgetni. Ha meg büntetésnek szánja, akkor meg egy utolsó senki.

Már nem leszólni akarom, mert ezzel téged is minősítenélek mivel a párod, de ilyen viselkedés nem megengedett.

2015. jún. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Interferencia ***** válasza:
Ilyen van?
2015. jún. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!