Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefogytam és eltűnt a mellem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefogytam és eltűnt a mellem. A párom meg be is szólt. Miért ilyen bunkó?

Figyelt kérdés
Ráadásul ő írta nekem össze a szálkásító étrendet. Tök jól érzem magam, bármit felvehetek, nem kell feszengenem semmilyen ruhában.Amióta lefikázta a mellem (már két hónapja) nem vagyok hajlandó levetkőzni előtte,szex közben is takargatom magam vagy veszek fel valamit hogy ne lássa a mellem.Olyan mélyen megbántott,hogy lehet valaki ilyen bunkó?
2015. jún. 21. 08:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Voltam hasonló helyzetben, bár én nem lefogytam, hanem alapból vékony voltam kis mellekkel, tehát a párom így ismert meg. De folyton beszólogatott, hol a melled, nem találom meg hasonló viccesnek szánt szövegeket. Aztán elhatároztam, hogy felszedek pár kilót. Sikerült is, ekkor meg arra tett megjegyzést, hogy megnőtt a hasam. (50 kg voltam 165 centivel, tehát abszolút nem lettem túlsúlyos.)

Azóta már nem vagyunk együtt, bár több oka is volt a szakításnak. De ha a mostani párom hasonló megjegyzéseket tenne, bizony őt is ott hagynám. Arra van szükségem, hogy a párom szépnek és kívánatosnak tartson, nem pedig arra, hogy rombolja az önbizalmamat.

2015. jún. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Barom!
2015. jún. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%
A párod bunkó, te meg hülye vagy, hogy tűröd. Még le is fekszel vele? Miért nem keresel olyan párt, aki tud értékelni?
2015. jún. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, hogy lefogytam ez adott jó sok önbizalmat( persze egészséges határon belül,mert csak annyi volt, hogy vidámabb voltam és nőiesebben öltöztem)és egyedül a párom volt, aki elkezdett izélni, hogy jaj de sokkal jobb voltam amúgy meg túl ribizli lettem( kikértem mások véleményét még szüleimét is és azt mondták elment az esze)Kiderült szakítás után, hogy attól félt a lelkem,hogy ott fogom hagyni, mert majd így tapadnak rám a pasik és ő ezt nem akarja. Igaza lett de nem amiatt, amit gondolt,hanem mert bántott folyamatosan. Lehet irigy a sikeredre és fél,hogy most jobb nő lettél és téged is megkörnyékeznek.Ez a fajta viselkedés is gyerekes, mint bármelyik más ebben az esetben és a legjobb, amit tehetsz, hogy te is amíg még van önbizalmad emelt fővel otthagyod.
2015. jún. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
67%

Hát azért szerintem nem mindegy, hogy hogyan mondta, hogy eltűnt a melled. Mármint, én is edzek, szálkásítok, és én pl rendszeresen megkérdezem a barátomat, hogy sokat fogytam-e mellből, és ő mindig őszintén elmondja.

Szóval, ha csak így megemlítette, szerintem lehet, hogy nem is akart megbántani, de ha direkt bunkón mondta,akkor egy paraszt.

De nem az a megoldás, hogy hónapok óta takargatod magad, miért nem mondod el neki, hogy rosszul esett?

2015. jún. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Utolsó! Gondolod nem mondtam neki?
2015. jún. 24. 04:42
 17/17 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, kicsit félreérted...

ne azt mondd el (századszor), hogy ez rosszul esik, - leginkább azt tanácsoltuk, hogy azt mondd el neki, merre az ajtó.

Nem tudjuk, miért ilyen bunkó, - ahogy kérdezed, csak abban van egyetértés, hogy az.

2015. jún. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!