Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lefogytam és nincs mellem!...

Lefogytam és nincs mellem! Ilyen van?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és 11 kg-t fogytam és most nincs mellem. Mielőtt lefogytam akkor volt szép nagy, most pedig kicsi. Ez a fogyástól van?

2015. ápr. 20. 18:25
 1/8 anonim válasza:
igen :( Nekem is kéne fogyni vagy 5 kg, de így sincs nagy mellem félek ha fogyok akkor még kisebb lesz:( Ez ilyen sajnos:'(
2015. ápr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerinted miből áll a kis melled, szép szerelmem?
2015. ápr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ilyen van. Általában a mellből fogynak a nők legelőször, na de éljen a push up nem igaz? Csak ne kelljen levenni soha...
2015. ápr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%

17 évesen 11 kg-t fogyni nem normális!

Egy életre tönkretetted a melleidet, soha többé nem lesz olyan "szép nagy" mint amilyen volt!

Ha vissza akarsz hízni, akkor fenékre meg combra fogsz hízni - marha nagy mázli lenne, ha mellre híznál vissza.

Így jártál.

Most trendi vagy?(:-

2015. ápr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kati-001 válasza:
Én 15 vagyok és 15 kg-ot fogytam es igy vagyok 61 kg 174 cm-vel .. melleim összementek pedig azert igazan nagyok voltak... Szoval ez ezzel jar.. :(
2015. jún. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vagy szexi nagy cici, vagy rozoga, girnyó tejes-zacsik...

Tessék választani!

2015. jún. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
És ezt csak most vetted észre, észlény...
2015. jún. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28%
Nem egy jó alakú, nagymellű nőt ismerek, aki agyonsanyargatta magát, hogy kifogástalan fitneszcicaként nézzen ki, és most a szép nagy melle is odavan. Rohadtul megérte, mondhatom...
2015. jún. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!