Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira elegem van a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NikiDávid kérdése:

Annyira elegem van a párom egyre jobban lecsuszik, meddig várjak mit csináljak?

Figyelt kérdés
Beleszerettem harcoltam érte mindenkivel azt hittem ő lesz az aki mellet végre jo lesz minden , szerelemből baba lesz "12" hetes vagyok, és képzeljétek el semmi baj nem volt eddig letette az alkoholt stb... mostanába mindig ha feljövunk a csaladjahoz buli pia nem fogllakozik velem, jo hagyuk mert ez is 1-2 havonta 1szer fordul elő! A legnagyobb problémám hogy ugy veszekszunk beszél velem mint amilyen régen volt előttem és odáig jutottam hogy gyülölöm mert itt lesz gyerek és egyre jobban semibe vesz.... nem tudom elmondani igy ezt az erzest de amit felépitetem hog szeressen és jo legyen egyre jobban mostanaba ledöl minden!

2015. jún. 22. 06:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért gondoltad, hogy egy olyan ember, akinek ez az alaptermészete hirtelen megváltozik?


1-2 hónapig el lehet játszani a jófiút, de egy gyerek felnevelése alaphangon 18-25 év, és egy kicsit ez is olyan, mint a fél lábon állás. Az első 10 percben úgy érzed, hogy a végtelenségig képes lennél rá, a 20. percben meg már zsibbad mindened, inkább hagyod a fenébe.


Igen, most még csak havonta 1-2 alkalommal fordul elő, de jövőre már havonta csak 1-2 alkalommal nem fog előfordulni :(

2015. jún. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez van. gondos előrelátó tervezés eredménye ez a helyzet ahogy látom
2015. jún. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Estienne ***** válasza:

A dolgok változnak, nem az ember.


Én úgy vagyok vele, az ember gyökeres változásokra nem képes. Ideig óráig tud magán uralkodni, de megváltozni...

2015. jún. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És te ilyennek szülsz gyereket, amennyi eszed van te megérdemled a sorsod de az a gyerek miről tehet. Miért kell egy ilyen embernek szülni?
2015. jún. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!