Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem szeretem annyira? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeretem annyira? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 éves lány vagyok, a barátom 22 éves, ő nekem az első, szinte minden szempontból.1 éve vagyunk együtt és eleinte még ugye teljesen izgalmas volt, meg akkor még valahogy "tökösebbnek" láttam és úgy az egész új volt nekem, hihetetlen volt számomra, hogy tényleg vele vagyok, el sem hittem.Kb 1 hónapja van az, hogy kezdek rájönni, hogy nem illünk össze, tesz megjegyzéseket a zenei stílusomra meg ő otthon ülő, én pedig egyszerűen csak szeretek céltalanul is mászkálni, utazni stb. Most úgy érzem, annyi bajom van vele, hogy fel sem tudnám sorolni.. :( Pedig annyira szeretek hozzábújni és annyira szerelmes belém, és végülis én is belé, csak néha elgondolkodom, hogy mással mennyi mindent lehetne csinálni és úgy érzem, hátráltat abban, hogy önmagam legyek.Nagyon félek ezt felhozni neki, mert nem hiszem, hogy szakítani akarnék vele, most is emiatt bőgök..vannak lelki problémái, már fél éve és már nagyon nehéz így nekem is, mert nem hallgat rám, nem érdekli amit mondok, elhagyta magát, néha én kell szóljak neki hogy: hallod fürödj már meg, moss fogat, dezodorálj, stb..szeretem, de ez nagyon kiíbrándító,segítsetek!!



2015. jún. 22. 15:23
 1/3 anonim válasza:

Nekem majdnem ugyan ez volt,csak mi 4 évig voltunk együtt, azt hittem ez életem legnagyobb szerelme stb. Aztán egyszer csak kezdtem túlnőni rajta,soha nem akart menni sehova úgy éreztem rejteget a világ elől,h el ne veszítsen.Egyszer leesett,h szeretem már egyáltalán,de gyorsan elhessegettem a gondolatot,h jaj de hülye vagyok persze,h szeretem.A végén azt vettem észre,h egyáltalán nem akarok vele lenni,zavart a jelenléte stb. Sajnos fél évembe került mire össze szedtem a bátorságot, h ki mondjam h VÉGE!Életem legjobb döntése volt,rá 2 hónapra megismertem az igazi nagy szerelmet,akkor jöttem rá, h amit előtte éreztem meg sem közelíti ezt. Azóta 10 hónapja már a férjem :)

Szerintem nektek is csak idő kérdése és vége lesz,ha már fel merült benned,h annyira nem szereted akkor egyértelmű a dolog.Remélem tudtam segíteni :)

2015. jún. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Mit tegyek?"

Állj elé és mond azt, hogy "Vége"!

2015. jún. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szeretem jobban, mint az elején..ki érti a lányokat/nőket..mert én nem :D Nem tudnék elszakadni tőle és igazából így visszaolvasva hülyeségnek tűnik az egész, amit írtam.De köszi a válaszokat! :) Csak ki kellett mondjam neki és máris rájöttem, hogy mekkora hülyeség..
2015. jún. 25. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!