Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl sokat kérek a barátnőmtől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat kérek a barátnőmtől?

Figyelt kérdés

Nagyjából két hónapja vagyunk együtt. Előtte volt egy öt éves kapcsolata, három éve együtt is éltek. Az utolsó két hónapban már semmi nem volt köztük, gyakorlatilag csak lakótársként éltek együtt, ekkor kerültem a képbe. Megcsalás semmilyen szinten, semmilyen mértékben se történt, azonnal szakított és elköltözött az exétől. Eleinte csak titokban találkozgattunk, hogy senki ne gondoljon róla semmi rosszat, amiért egyből összejött valakivel, bár szerintem aki ismeri és tudja, milyen volt az előző kapcsolata, az semmi rosszat nem gondolna róla, aki meg utálja, az akkor is elmondaná mindennek, ha két éve nem lett volna senkije. Mostanra elég sokan megtudták, hogy együtt vagyunk, de például a fotósának még ma is mint "haverját" említett, ami eléggé rosszul esett. Hiába mondtam neki, hogy mennyire rossz volt ez nekem és hogy legyen már nyilvános a dolog, mindig azt mondja, hogy nem akarja, hogy rosszat gondoljanak róla.

Tényleg olyan nagy kérés lenne, hogy ne tagadjon le senki előtt? Nekem már elég megalázó ez.



2015. jún. 22. 18:52
 1/2 Mumusan ***** válasza:
100%
Akit szeretünk azt 100%-ban felvállaljuk. Büszkék vagyunk rá...stb. Mondd meg neki mit érzel.
2015. jún. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudja, de sajnos csak a magáét mondja. Lehet, hogy szakítanunk kéne?
2015. jún. 23. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!