Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miért mondja azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért mondja azt hogy meg szoktam ha azt mondom neki hogy fáj v. mim meg azt is szokta mondani hogy neked mindig ezt mért mondja?

Figyelt kérdés

2015. jún. 23. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt elég nehezen értelmezhető a kérdésed, másrészt mi lenne, ha tőle kérdeznéd meg, hogy miért mondja ezeket? Bármilyen meglepő is, az oldal látogatói közül egyedül te vagy olyan kapcsolatban a barátoddal, hogy ezt lehetőséged legyen megtudakolni.
2015. jún. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mert unja azt a helyzetet, ami csöppent és fellépett nála a teljes érdektelenség.

Ha túl sokszor panaszkodsz neki (nagyon apró dolgok miatt is), akkor egy idő után megszokottá válik számára és nem kezd el újra a témával foglalkozni.

Ez csak a legegyszerűbb válasz a kérdésre, ezért kérdezd meg a barátodtól, hasznosabb információt tudna mondani neked. :)

2015. jún. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mert mindig picsogsz valamiért!
2015. jún. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

amit én ebből kihámoztam: a kérdező még kiskorú és/vagy nagyon aluliskolázott, többször kellett átolvasnom hogy megértsem mit is akar:

szerintem a kérdező lány és panaszkodik hogy fáj neki a behatolás, a pasija meg nem hiszi el.

ha jó az értelmezésem, akkor több előjáték, plusz síkosító használata segíthet a dolgon.

egyébként meg ha a pasi lsz*rja , és nem érdekli hogy fáj , az egy tahóparaszt, lapátra kell tenni,

2015. jún. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, szerintem nem szexre gondol, hanem például fejfájásra, csak nem tud írni szegény. "fáj v.mim" - gondolom fáj valamim akar lenni.


Kérdező: valószínűleg túl sokat nyávogsz, mindig van valami bajod, és ezt unja a pasid. Rinyálj kevesebbet.

2015. jún. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt nekem is többször kellett elolvasnom ,szint az tinikategória :)
2015. jún. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na fussál neki még egyszer ennek a mondatnak. Tudod, írásjelek, satöbbi.


Amúgy meg - miután végre értelmeztem ezt a gyerekkategória kérdést - arra jutottam, hogy a barátodnak elege van abból, hogy sokat rinyálsz.

2015. jún. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!