Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szerelmes. Hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szerelmes. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Lassan 5 hónapja vagyunk együtt a párommal és mai napig se szerelmes belém, viszont nagyon jól megvagyunk családjaink barátaink jól kijönnek egymással

csak hát az érzései amiatt hogy nem szerelmes belém nem úgy áll hozzám érzelmileg ahogy kéne nem ölel meg nem csókol meg csak a én bújok oda és emiatt már teljesen készen vagyok Nem hiszem hogy valaha belém szeretne. nagyon szeret velem lenni de nem szerelmes belém.


van értelme együtt maradni ?

nem tinik vagyunk már ( 30.év)



2015. jún. 24. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fontos annyira a szerelem, főleg, hogy nem éppen egy őszinte érzés, sokkal inkább hormonok játéka. Az többet számít, hogy valóban szeret. :)


---


l = 16 cm

d = 4,5 cm

2015. jún. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"nem úgy áll hozzám érzelmileg ahogy kéne nem ölel meg nem csókol meg csak a én bújok oda és emiatt már teljesen készen vagyok"


Mondjuk ez viszont gond... :/


---


l = 16 cm

d = 4,5 cm

2015. jún. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Mumusan ***** válasza:

Így nem. Javaslom hogy távolodj el tőle. Teljesen. Szakíts, ettől lehet hogy megváltozik. Nálunk Bejött!!

Ha meg nem érzi utána sem hogy esetleg ez szerelem, akkor lesz egy jó barátod.

2015. jún. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem én se vagyok szerelmes a barátomba, mégis mindig odabújok hozzá, megpuszilom, megölelgetem, odafigyelek rá, stb. szóval szerintem ez nem ezen múlik.
2015. jún. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak te tudhatod, van-e értelme. Ha téged ez már 5 hónap után zavar, az azért gyanús jel.
2015. jún. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval. Harminc + évesen már nem érdemes szerelmet keresni,ha eddig nem találtad meg. Inkább olyat keress aki mellett jól megvagy.
2015. jún. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszönöm ezt a sok választ

Azt mondta lehet azért viselkedik így hogy nem ölelget és puszilgat mert nem szerelmes de ha én közeledek akkor azt persze viszonozza de magától nem...

2015. jún. 24. 12:12
 8/10 A kérdező kommentje:

vele nagyon jól elvagyok és ő is velem

csak nincs szerelem a részéről.

2015. jún. 24. 12:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt, de én sajnos 2 hónap után már nem tudtam elviselni.. nagyon rossz érzés volt, hogy nekem kellett mindig kezdeményeznem, rávennem őt, hogy tegyen valamit a kapcsolatba, bár én fiatalabb vagyok sokkal, de úgy éreztem, hogy ez így nem elég. Már attól is féltem, hogy talál nálam jobb lányt akibe szerelmes és elhagy érte, szerintem így, hogy külön vagyunk még van esély hogy új kapcsolatot kezdjek, ahol a másik is annyit ad amennyit én.
2015. jún. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs értelme, mert így pont a lényege veszik el a kapcsolatnak. És ugye egy kapcsolatnak nem az a lényege, hogy a barátaitok, családjaitok jól kijöjjenek egymással. Ők ki fognak akkor is, ha ti is csak barátok vagyok.
2015. jún. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!