Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fog ez javulni valaha? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog ez javulni valaha? Nagyon szeretem a párom, de nem vonzódom hozzá

Figyelt kérdés
Nem tudom, mit tegyek. 1 hónapja vagyunk együtt és nagyon szeretek benne mindent. De nem nagyon érzek fizikai vonzalmat. Nem undorodom tőle, szeretem megölelni és megcsókolni, de semmit többet nem érzek. Lehet jobb idővel?
2015. jún. 25. 10:20
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

A belső és a külső együtt alkotja az egészet. Ha csak a fele van meg, akkor nem lesz tartós és hosszú távú az a kapcsolat, vagy nem lesz túlfűtött érzelmileg.


Kérdező, bár korodat nem tudom, de lényegtelen. Minden korban van arra lehetősége az embernek, hogy megtalálja számára azt a megfelelő személyt, akihez mind testileg, mind lelkileg vonzódik.

De ha megalkuvó szeretnél lenni, hogy neked elég csak a belső vonzalom, akkor az a te döntésed!


De ha nem vonzódsz hozzá testileg, akkor a szexuális életetek se sokat fog érni, és ráadásul csak kényszerből fogjátok csinálni, vagy pedig egyáltalán nem!


A döntés csak rajtad múlik! :)

2015. jún. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
0%
Ha valóban szeretnéd, akkor nem érdekelne a külseje, mert felülírná az ösztöneid.
2015. jún. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Kérdés ,hogy hány éves vagy, 80 évesen már úgyis csak beszélgetni tudtok. Addig éld ki magad, mert 10 év együttélés után a kémia magától is elmúlik, de ha már az elején nem működik amíg friss a kapcsolat az gáz.
2015. jún. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 Estienne ***** válasza:

Jó, pont nem rólatok mondtam, mivel azt se tudom ki férfi ki nő százalék alapján, de a legtöbb nőgyülölös kérdésnél azt szajkozzák, miért nem elég "csak" a belső... hát ezért. Felszinesek vagyunk mi emberek, ezen nincs mit szépíteni, maximum a felszinesség mértékén lehet vitatkozni.


Most megint nem azt állítom, hogy a kinézet minden, mert az megint egy szélsőség. Kell egy jó kapcsolathoz mindkettő, a külső és belső is. Ha csak! külső van az szexkapcsolat, ha meg belső az meg barátság.

2015. jún. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
#12 Hat epp ez az.. A kerdezo nem szerelmes, mert nem tud az lenni. A szerelemhez kell a testi vonzalom is. Minden mas csak szeretet es ha csak nincsenek egyutt 20 eve(marpedig nincsenek) akkor nem lehet az az igazi mely kotodes, igy ertelme sincs hogy ezt folytassak.
2015. jún. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Estienne, en nem is akadekoskodni akartam, hanem helyeseltem, hogy szerintem is fontos. :)
2015. jún. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Velem mar elofordult az ilyen, hogy szerettem vele beszelgetni, de nem vonzott, egyaltalan nem, sot belegondoltam, hogy ha ilyen jol kijovunk hogy fogok tudni vele lefekudni, es felmentem hozza, es ugy osszejottunk hogy egy orult nagy szerelmi hazassag lett belole, ami tobb evig tartott. Tehat semmire nincs recept, vagy jo baratsag fog csak kettotok kozott lenni, vagy lehet hogy valamitol atvalt egy nagy vonzodassa a reszedrol is, idovel biztos kiderul, de adj magatoknak eselyt.
2015. jún. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
De nem akarok senki mást, csak vele akarok lenni ennek ellenére is. Nem érdekelnek más srácok, akkor sem, ha ők külsőre nagyon bejönnek, nekem csak ő kell!
2015. jún. 25. 11:01
 19/28 anonim ***** válasza:
Ez még változhat..
2015. jún. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

A te életed, azt csinálsz, amit akarsz. Ha megalkuvó akarsz lenni, akkor ámen.

De akkor ha nem akarsz más pasit, akkor minek tetted fel ezt a kérdést?


Szerintem te magad se tudod konkrétan, hogy mit akarsz!

2015. jún. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!