Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyugtassatok meg férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugtassatok meg férfiak, hogy ez szerintetek is gáz?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác, harminc éves.Pár hétig ismerkedtünk, beszélgettünk, blabla... Elhívott a lakására filmezni, és szexre került a sor. Még behatolás se történt, csak orál, és elment, de ez is kb 1 perc alatt sikerült neki. Szánta bánta, jól van, ez van... Majd találkoztunk mégegyszer, erre még rövidebb idő alatt elment (szintén még csak orál). Mivel eléggé szexfüggő vagyok, ez nekem lóxar, így nem vettem nagyon ezekután róla tudomást, de a minap kérdezi, hogy miért tüntem el, mert ő komolyan gondolná a kapcsolatot, és randizzunk még!! Most ez hülye, és tényleg el kéne neki magyaráznom, hogy mi a gondom? Vagy... egyszerűen röhögjem ki? Mégis mit akar az ilyen, mire számít?
2015. jún. 25. 14:39
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy szexfüggő vagy, de igen alacsony lehet a szexkultúrád, már bocs...

A kezdeti időszakban a férfiak nagyon teljesítménykényszeresek, és ennek bizony lehet a következménye korai magömlés, vagy akár merevedési zavar is. Ha türelmesebb lennél, akkor ezt könnyen lehetne orvosolni - közösen.


Pl. ha egy pasi egy perc után elmegy, akkor legyen második menet, akkor már jobban fogja bírni.


Csak halkan jegyzem meg, hogy az ilyen gondolkodású nő mellett még annak a férfinak is szexuális zavarai lesznek, akinek eredetileg nem voltak... úgyhogy jobb lenne, ha egy kicsit toleránsabb, megértőbb, segítőbb lennél...


N

2015. jún. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy tapasztalatlan mert tudhatnad, hogy szegeny srac vagy stresszel, vagy regen volt kapcsolata. Ha bizhatna Benned, ugy erezne hogy megerted rendezodne ez az egesz dolog is.. es ez csak atmenet nala.Sok ferfival elofordul ez, meg nem hangolodik ossze a parjaval es nem bizik meg benne, addig ideges, stresszes, ezt old fel nala, es ne legyel ilyen lekezelo.
2015. jún. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

" úgyhogy jobb lenne, ha egy kicsit toleránsabb, megértőbb, segítőbb lennél... "

Minek? Van még bőven pasi, aki százszor jobban teljesít! Szerintem pont olyan partner vagyok, aki még meg is alázkodik ha kell, tudom a dolgom, és mindent megteszek, hogy a pasinak jó legyen. Viszont valamit valamiért, kíméljenek a pár percesek, mert ettől hülyét kapok. 20 éves szűz pasik jobban bírják a strapát, komolyan!

2015. jún. 25. 14:49
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek lehet rossz napja, vagy lehet csak túlságosan rád volt gerjedve. Érdemes párszor lefeküdni valakivel, ahhoz, hogy valós képet kapj a képességeiről. Ha a negyedik-ötödik alkalom is ilyen akkor írhatod csak le.


Nekem is volt olyan első randim, hogy az idegesség miatt csak egy rövid menet jött össze, miközben eddigi barátnőimet volt, hogy 7-8-szor is elkaptam egy nap és nem szokott gondot okozni a 20-30 perces menet.


28F

2015. jún. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Ha ideges és stresszes, akkor nem elélvez 1 perc után, hanem fel sem áll! nem kell tanítgatni, ismerem a férfiakat, szeretem is őket, de ami nem megy azt nem kell eröltetni, ennyi!
2015. jún. 25. 14:50
 6/35 A kérdező kommentje:

"Nekem is volt olyan első randim, hogy az idegesség miatt csak egy rövid menet jött össze"

Na látod.. egy ilyen volt, nem 2!!!

2015. jún. 25. 14:52
 7/35 anonim ***** válasza:

Te írtál ki kérdést nem túl rég arról, hogy valakivel beszéltél neten, és tökös csávónak állította be magát, és amikor ténylegesen akcióra került a sor sz*rt sem produkált.

Te voltál?

2015. jún. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Nem, nem én tettem fel azt!
2015. jún. 25. 15:00
 9/35 anonim ***** válasza:
Ok.
2015. jún. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Szerintem mond meg neki, ha legközelebb mész hozzá előtte egy órával maszturbáljon.
2015. jún. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!