Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyugtassatok meg férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugtassatok meg férfiak, hogy ez szerintetek is gáz?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác, harminc éves.Pár hétig ismerkedtünk, beszélgettünk, blabla... Elhívott a lakására filmezni, és szexre került a sor. Még behatolás se történt, csak orál, és elment, de ez is kb 1 perc alatt sikerült neki. Szánta bánta, jól van, ez van... Majd találkoztunk mégegyszer, erre még rövidebb idő alatt elment (szintén még csak orál). Mivel eléggé szexfüggő vagyok, ez nekem lóxar, így nem vettem nagyon ezekután róla tudomást, de a minap kérdezi, hogy miért tüntem el, mert ő komolyan gondolná a kapcsolatot, és randizzunk még!! Most ez hülye, és tényleg el kéne neki magyaráznom, hogy mi a gondom? Vagy... egyszerűen röhögjem ki? Mégis mit akar az ilyen, mire számít?
2015. jún. 25. 14:39
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
42%

Kérdező, fogalmam sincs igaz-e ez a történet, de újra sikerült napvilágra hoznod a szokásos férfiak-nők közötti ellentétet.

Nézzük a történeted úgy, mintha igaz lenne.

Ebből az esetből nekem 2 dolog jön le:

1., elképesztően jól tudsz szopni /2x is 1 perc alatt elégítetted ki a partneredet szájjal/

2., végtelenül alacsony a szexuális intelligenciád /tudom hihetetlen lesz, de mind a férfiak, mind a nők nagyon könnyen észre tudják venni, ha a partnerük egyre jobban közeledik a csúcs felé/


Azt hiszem, ha igaz a történeted, akkor te szándékosan hoztad 2x is megalázó helyzetbe a partnered pusztán azért, hogy jót röhöghess rajta, mert egyszer sem akartad csökkenteni az ingerlésed intenzitását.

Ettől függetlenül gratulálok a szájtechnikádhoz, de azt hiszem ha sokáig így csinálod tovább, akkor sok örömöd nem lesz a szexfüggőségedből.

2015. jún. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy túl jól nézel ki, és ilyen hatással vagy rá.

Nem nyomtatok le következő kört, amikor már jobban bírta?

2015. jún. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

"Ha nem vennéd észre én téged védtelek."

De észre vettem, nem is Neked szólt a megjegyzésem, hanem azoknak akik úgy erölködtek kitöröltetni a kérdésem, csak sajna visszanyalt a fagyi, és a provkatív kommentjüket én tiltattam. :D Mindenesetre köszi mindenkinek, a kérdés megoldódott, nem folytatom a sráccal, sikerült beszélnem vele , jó pár óra múlva meg is született e döntés.

2015. jún. 26. 11:28
 34/35 anonim ***** válasza:
És hogyan vezetted fel a problémát? Nyulas viccekkel? Vagy megnéztetek együtt egy western filmet és megjegyezted, hogy "Ez a sheriff pont olyan gyorsan tüzel, mint te." ?
2015. jún. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Provokátor vagy kérdező, de szerintem ezt nemcsak én tudom, hanem rajtam kívül még nagyon sokan!
2015. jún. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!