Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyugtassatok meg férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugtassatok meg férfiak, hogy ez szerintetek is gáz?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác, harminc éves.Pár hétig ismerkedtünk, beszélgettünk, blabla... Elhívott a lakására filmezni, és szexre került a sor. Még behatolás se történt, csak orál, és elment, de ez is kb 1 perc alatt sikerült neki. Szánta bánta, jól van, ez van... Majd találkoztunk mégegyszer, erre még rövidebb idő alatt elment (szintén még csak orál). Mivel eléggé szexfüggő vagyok, ez nekem lóxar, így nem vettem nagyon ezekután róla tudomást, de a minap kérdezi, hogy miért tüntem el, mert ő komolyan gondolná a kapcsolatot, és randizzunk még!! Most ez hülye, és tényleg el kéne neki magyaráznom, hogy mi a gondom? Vagy... egyszerűen röhögjem ki? Mégis mit akar az ilyen, mire számít?
2015. jún. 25. 14:39
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
85%
Az gáz, ha nem foglalkozott veled és csak addig tartott az együttlét, amíg ő egyszer elment. Neked is jár, ami jár. Azt nem értem, hogy miért nem volt második menet?
2015. jún. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Miért nem? Ezt tőlem kérdezed? Én sem értem.
2015. jún. 25. 17:11
 23/35 anonim ***** válasza:
25%
# 22: Ezt akkor, ott kellett volna megbeszélned az érintettel. Azt is, hogy TE mit szeretnél, mire vágysz. A szexuális kultúrához ugyanis a kommunikáció is hozzátartozik, nem csak az, hogy lesz...sz egy vadidegen pasit, aztán meg panaszkodsz rá...
2015. jún. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Végre valaki! 19# értek egyet!

Ok elsült, ok kétszer is elsült, két különböző randin. De miért nem nyújtott némi ellenszolgáltatást? Most komolyan? És szegény pasi? A pasi kapott két ingyen szopást, dolgoznia se kellett semmit, de nem volt benne, annyi, ha már eldurrant, hogy ő is orgazmust okozzon? Mekkora önző már?

2015. jún. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha nem akart nyalni az baj. Puncit nyalni jó.
2015. jún. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáljatok elvonatkoztatni, hogy kicsit bunkó stílusban írt a kérdező (hogy jutott eszedbe a kiröhögés, mint reagálás komolyan???).

Ha egy csak kinyalatja magát kétszer, de cserébe nem ad semmit, az úgy akkor mindenkinek jól esne?

Erről nem beszélgetni kell, hanem egy egyértelmű, hogy nem hagyunk se pasit, se csajt felhúzva, hanem kézzel lábbal megpróbáljuk kielégíteni, ha ő megtette velünk ugyanezt, és már a p.csünk nem működik.

2015. jún. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
ha egy nő*
2015. jún. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

"lesz...sz egy vadidegen pasit"

Nem az anyád vagyok... A pasi nem vadidegen, mint említettem pár hétig ismerkedtünk, ha pontosan tudni szeretnéd, kb 2 hónapig. Ezalatt rengeteget kommunikáltunk, főleg arról, mik az elvárásaink! Tehát Őt is meghallgattam... Nem vagyok önző. De különben már ti írtok provokáló kommenteket, és undorítóan kiforgatjátok az egészet! A többieknek akik normálsi stílusban válaszoltak, és legalább tudták értelmezni a kérdést, köszönöm a hozzászólásokat!

2015. jún. 25. 19:06
 29/35 A kérdező kommentje:

"hogy jutott eszedbe a kiröhögés, mint reagálás komolyan??"

Kínomban. Mert tetszik a pasi, de már az elején is elmondtam, hogy nekem fontos a szex. Nem kell kiforgatni ismét, nem szexkapcsolatot kerestem! Ha azt keresnék,most nem itt rinyálnék, hanem már d*gna más. De nem értem a pasit, isősebb és tapasztaltabb nálam, mégis xarba hagyott annak ellnére, hogy közöltem, a minőségi szexet részesítem előnyben. Kétszer(!!) nem adott semmit...Én mind kétszer kielégítettem. Ha ezek után én vagyok a bunkó, mert röhögnék, akkor sajna azt kell mondjam, elég sok itt a prosti, akik ezt több tíz alkalomig türelmesen (ahogy írtátok) végigcsináljátok!

2015. jún. 25. 19:15
 30/35 anonim ***** válasza:
Ha nem vennéd észre én téged védtelek. De kiröhögni mást elég csúnya dolog, ez van.
2015. jún. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!