Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna hogyha a barátnőtök így szórná a pénzét?

Figyelt kérdés

nem szólok bele mire költi elvégre ő dolgozik meg érte de mégis érdekelne a véleményetek.


állandóan ruhát jár vásárolni irdatlan mennyiség van neki ma kértem hogy számolja meg, mert lomtalanított ezt küldte fbn: ( tudni kell, hogy 80 valahány kilóról fogyott le kb 50-55 re 1,5 éve ennyi idő alatt sikerült ezt a mennyiséget felhalmoznia a régi cuccait kidobta...)


10 rövidnadrág

7 farmerkabát

23 nadrág

56 trikó

45 póló

34 pulcsi

21 hosszúújjú

5 bőrdzseki

5 télikabát

6 széldzseki


nem tudom hogy bershka zara stb helyeken milyen árak vannak de állandóan a nikeba jár megvenni az új airmaxeket amiről pl én is tudom hogy baromidrága és abból is jópárat felhalmozott, 10 fölött pontosan nem tudom mennyit... szerintem ez már betegség és értelmesebb dolgokba is ölhetné a pénzét, van valakinek tippje hogy hozhatnám ezt fel neki?


2015. jún. 25. 16:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
A saját pénzét arra költi amire akarja, max ha olyat akar ami szerintem hülyeség, és megkérdez róla akkor elmondom neki, egyébként meg, ő dolga.
2015. jún. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez idővel lehet, hogy múlni fog, most boldog, hogy végre rámennek ezek a cuccok, amiket mindig is akart magán látni és ráadásul még meg is engedheti magának. Hadd élvezze ki, ha ő keresi meg rá a pénzt. Ha 3-4 év múlva is ezt csinálja, akkor már lehet, hogy elkezdheted felhozni neki, hogy nem kéne, mert gyűjtsetek lakásra, gyerekre, akármi, de még legalább 1-2 évig hagyd békén, ha most ettől boldog. Ha a te / szülei pénzét költené, az más persze.
2015. jún. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Most még a saját pénzét költi, persze. Csak ha hosszú távra tervezel valakivel, akkor jó eséllyel közös kasszára kerültök, akkor pedig gondok lesznek...
2015. jún. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Engem zavar az ilyesmi, akkor is ha a saját pénzét szórja. Egy csomó ember napról-napra él, más meg szórja a pénzt. Igen, zavar.

Az viszont érdekelne hogyan sikerült másfél év alatt 30 kilót leadnia.

2015. jún. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Engem speciel zavarna, hiszen a tételes felsorolásból kimaradtak az igazán nőies darabok: a szoknya, az egyrészes ruha és a kosztüm.
2015. jún. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

ez tényleg sok, de legalább a saját pénzén veszi

amúgy valószínűleg azért csinálja, mert élvezi hogy végre vékony és minden jól áll rajta

de ha nem áll le, főleg ha már közösen gyűjtötök valamire, akkor azért figyelmeztesd

2015. jún. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
A saját pénzét költi és szeretne jól kinézni, új neki, hogy vékony és élvezi. Semmi jogod beleszólni, mire költi azt a pénzt, amit ő keres meg, inkább örülj neki, hogy nem keresett jobb pasit.
2015. jún. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

arra költi az anyja apja pénzét amire akarja,tőlem drogra is költetni,amíg nekem egy fillérembe se kerül

amit akar azt vesz.


de már azért a helyedbe kértem volna pár cuccot én is.Nem azért mert rászorulok,de látni hogy szórja,akkor meg értelme is legyen némi :)

2015. jún. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha mind fast fashion (h&M,bershka,pullandbear..) ruhák akkor elég nagy butaságot csinál a barátnőd. Inkább kevesebb, de minőségi és márkás ruhám legyen ami tényleg öltöztett stílusosan mint sok értékelen vacak.

Csak szeret mindennap más ruhába lenni és kell a sok cucc.

De tényleg felesleges pénzkidobás. Inkább egy darabom legyen ami igényes divatháznak a börkabátja mint 5 bershka. Az 1 valóban megdobja a megjelenésem. 5x20000=100000 amiért már egy maxmarát is megkapok leárazásokkor.

2015. jún. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Attól függ, ha nem tud leállni a vásárlással, az baj. De ha csak egyszeri, kétszeri alkalom, az belefér.

Én pl. szintén így voltam, fogytam és minden leesett rólam. Egy komplett új ruhatár kellett. Az 1. 2 keresetem erre költöttem és kész, többet már nem veszek. Ha ő is így van, akkor nem kell aggódni, nem lett boltkóros.

Amúgy nem értem azt, akinek baja van a berska ruhákkal. Én vettem ott tavaly egy fölsőt puha pamut anyagból, rengetegszer volt rajtam, sokat mostam és még mindig nem bolyhosodik, kellemes viselet, nem izzadok bele. Aztán volt olyan drágább és híresebb márkájú cuccom, ami meg kb. fél óra után foltos lett (pedig nem vagyok izzadós) tapadt és borzalmasan kényelmetlen volt. A zara cuccokkal sem volt pont semmi bajom.

2015. jún. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!