Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha az elmebeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha az elmebeteg férfiak vonzanak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen ezeket a mentálisan sérült, néha örjöngő, néha nagyon lány férfiakat szeretem. Volt egy olyan, aki képes volt a szemem láttára puszta kézzel betörni egy üveget, és valahogy beindított a dolog, hogy ezt tette miattam.
2015. jún. 26. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Akkor szenvedj és tűrj, míg valaki meg nem késel, te idióta.
2015. jún. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A párválasztások oka nagyon mély, tudattalan okokban keresendő. Ha tényleg tudni akarod, hogy miért ezekhez a férfiakhoz vonzódsz, akkor fordult pszichológushoz és segít megfejteni. De itt senki nem fog tudni válaszolni neked.
2015. jún. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
*néha nagyon lágy, elírtam. És például azokat is szeretem, akiket elküldök, de nem fogadják el, csak nyomulnak, szabályosan zaklatnak. Valahogy tetszik ez a dolog. Emiatt sokan nem értenek meg, és sokan nem tartanak ki mellettem.
2015. jún. 26. 14:40
 4/7 Estienne ***** válasza:
Tipikus zsák a foltját kategória :-D
2015. jún. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Akkor bassz egy privit, te ringyó!
2015. jún. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

igazán kemény legény aki beüt egy ablakot egy nőért,(?hahaha) inkább szánalmas és ideg gyenge


csak azért szereted,mert ezek az emberek befolyásolható,akaratgyenge lények csupán,és mikor érted tombol az egyik azt gondolod hogy te érsz valamit ha ezt teszi

:)


egyébként meg minek ehhez őrjöngeni? én inkább annak a fejével törném be aki irritál,sokkal inkább gore.

2015. jún. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát klassz, ha beveri az üveget, - és ha következő a te fejecskéd lesz?
2015. jún. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!