Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyek bizonyos szituáciòban féltékeny?

Figyelt kérdés

A pàrom idegen fèrfiak szerint (is) nagyon csinos ès vonzò làny ès egyènisèg. Szolidan viselkedik, becsületes, okot nem adott fèltèkenysègre, sosem. 3 ève vagyunk együtt.

Abban az esetben szoktam fèltèkeny lenni, mikor elmesèli vagy a tàrsasàga ill maga is elmondja, hogy a mai napon is el akarta kèrni a szàmàt egy vagy 2 fèrfi. Ès ha bàr nemet mondd mindegyiknek, amit a baràtaim tàrsasàga is sokszor alàtàmaszt, de ennek ellenère ùgy legbelül nem szoktam tapsolni örömömben akkorsem. Fèltèkenysègem nem mutatom neki, fèlek h elveszìthetem ilyesmièrt. De belül ezeket az eseteket nagyon nehezen viselem. Van hogy nèha el is rontom miatta a munkàmat, nèha, mikor megtudom hogy ma is egy vadidegen ùr kedveskedett neki akàr a munkahelyèn ès a szàmàt szerette volna meg elhìvni egy kàvèra..

Màskor nem vagyok fèltèkeny, de ilyenkor belül majd felfordulok ès a pulzusom is megvàltozik, nem gyengèn.

Szeretnèk ezen magamban vàltoztatni. Hogyan tudnek ezen valtoztatni? Meglehetősen rosszùl szoktam ilyenkor lenni. Mihez illetve kihez forduljak, mit csinaljak magammal hogy ne kèszìtsem ezzel ki magam?

(Kèrem ne csak azt ìrjàtok h menjek pszichològushoz, oda szerintem el is megyek titokban) Hàzilag mit tudok tenni a problèmàm ellen?


A vàlaszokat előre is köszönöm.



#oktalan fèltèkenysèg #fèltèkeny fèrfi #beteges fèltèkenysèg
2015. jún. 28. 15:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nincs önbizalmad az a baj!
2015. jún. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!