Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy elvárás, hogy a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy elvárás, hogy a párod megkérdezze minden nap hogy hogy vagy?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy egy lánynak jól esik,ha nem csak annyit tesznek fel neki,hogy mizu...hanem ha részletesebb kérdéseket pl. hogy vagy,milyen volt a napod, mit érzel stb.

2015. jún. 28. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem, de velem volt már olyan, hogy megsértődtek rám, mert meg mertem kérdezni, minden nap amikor beszéltünk.
2015. jún. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Na és, hogy vagy szívem? Hogy érzed magad?
2015. jún. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Interferencia ***** válasza:
100%
Én már meggondolom az ilyet, mert volt olyan lánnyal dolgom, akit ez halálosan idegesített.
2015. jún. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Nekem van egy kollégám, aki ragyogó jókedvűen minden nap mindenkitől megkérdezi "hogy vagy?", úgy használja ezt a kifejezést, mint más a köszönést, és így "elcsépeltnek" hangzik tőle. Engem kicsit zavar, amit ő csinál, azt már túlzásnak érzem. Ráadásul mostanában eléggé pocsék időszakom volt, de ezt vele nyilván nem fogom megosztani, mert nem a bizalmasom.
2015. jún. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem az a normális egy párkapcsolatban, hogy kérdés nélkül is elmeséljük a másiknak, mi újság. Ez nem jelenti azt, hogy sose kérdezünk ilyet, csak hogy butaság ilyen elvárások szerint élni...
2015. jún. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet azt érezni a másikon, hogy tényleg érdekli hogy miújság velem, vagy csak udvariasság..

Szerencsére a párommal mi rengeteget beszélgetünk, nekem az lenne a fura ha a nap végén nem kérdeznénk meg egymástól hogy miújság, milyen napod volt? Elfáradtál?stb.. de mi nem is zárjuk le annyival, hogy minden ok, nincsen semmi, aha, igen, nem... hanem mi tényleg elmeséljük a zuhany alatt, hogy kinek milyen volt a napja, mi volt a jó vagy rossz stb.. Szerintem ez nem elvárás kérdése, mert az már régen rossz, hanem egyszerűen érdekel hogy mi van a másikkal vagy csak úgy teszel :D

2015. jún. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%
Én rühellem, ha megkérdezik, hogy vagyok. Ha van mondandóm, akkor elmondom kérdés nélkül is, ha meg nincs, akkor kérdezgetésre se mondom el.
2015. jún. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem nagy. Ezek alap dolgok. Nekem inkább az a furcsa, hogy sokan csak párkapcsolatban képesek erre. Mintha olyan kibeb-a-szott megerőltető lenne azon kívül is kommunikálni mélyebben.
2015. jún. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Vegyetek egy naptárat és pipáljátok be, amelyik nap megkérdezte. Szép kis kapcsolat...
2015. jún. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

A mindennapos kommunikáció és érdeklődés fontos, de szerintem egy párkapcsolatban már nem kellenek a sablonkérdések, hanem lökjétek magatoktól, hogy mi van, hogy éreztek, stb. A 'mit érzel' engem konkrétan idegesít, azt látni kéne a reakcióimból



19/L

2015. jún. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!