Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig az ilyen alakokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig az ilyen alakokat fogom ki? Hogyan növeljem az önbecsülésem, hogy ne nézzenek cselédnek?

Figyelt kérdés

Ez a 2. párkapcsolatom és jobb az elsőnél. Már sok kiírt kérdést tettem fel vele kapcsolatban, összegezve:


Külföldön ismerkedtünk meg, én megtanultam az ő anyanyelvét. Van egy 5 éves fia, drogfüggő volt 7 évig, de leszokott, azért jött külföldre, mert olcsóbb a diploma megszerzése, és változtatni akar az életén. Kolumbiai.


- 1. Azért szakított velem, mert elküldtem egy puszis smilezt véletlenül egy fiúnak - megcsúszott a telón a kezem.

Elmentem bulizni, ahol ő is ott volt, csajozott, én meg mérgemben sikerült leinnom magam, plusz vki tett is valamit az italomba - ő lelépett egy másik szórakozóhelyre, és egy ismerősöm hozott haza.


Visszakönyörögtem magam.


2. azért szakított, mert látott valami vízfoltot az ágyon - szerinte megcsaltam és megpróbáltam eltűntetni a bizonyítékot - közben meg ő ült oda zuhanyzás után.


3. azért szakított, mert egy fiúval beszélgettem a koli előtt - biztosan fel akartam menni a szobájába.


Közben nem csókolt meg nyilvános mindenféle indokkal.

Kritizálta a testem és a súlyom (49 kg vagyok, sportos, de mégis nőies testtel)

Kritizálta az öltözködésem.


Találtam nála óvszereket, de mi nem használtunk. Gyanítottam, hogy megcsalt, azt állította, hogy a táskájában felejtette (azt a táskát naponta minimum 10szer kinyitja.)


Attól izgult fel, ha sírtam, azért sokszor hazudozott.

Egyszer megerőszakolt (végig könyörögtem neki, de nem hagyta abba, sőt jobban felizgult)

Az volt a mániája, hogy ő szűz lányt akar magának, adjam neki oda az anál szüzességem.

Folyamatosan hanyagolt, órákat késett, hazudozott, hogy merre járt - akár napokig.

Elvileg nem drogozik már, de nem voltak elvonási tünetei sosem - pedig 7 év után nem lehet egyik napról a másikra letenni.

Van egy zimbabwei barátnője, akire nagyon féltékeny vagyok, mert több időt töltött vele mint velem: az ok: vele tud angolul tanulni, velem nem, mert én nem segítek neki - holott nyelvtant magyaráztam, szólistákat készítettem, de el se vitte őket... (ja, a csajon mindenki afrikai átment itt a nemzetközi koliban, de ő nem ribizli - mint én, hanem tökéletes)Szexpózos képeket csinált vele nyilvánosan, és még ő akadt k, hogy miért vagyok mérges - velem nyilvánosan olyan képet csinált, ahol fél méter távolságból karolja a derekam, nem csókol meg nyilvánosan stb...


4. azért szakított, mert túl intenzív voltam. Fél évig Magyarországon kell tartózkodnom, ezért szerettem volna a maradék időmet vele tölteni. A képembe mondta, hogy a bulis eset óta tudta, hogy ribizli vagyok (mással jöttem haza, nem történt semmi, de ő meg részegen otthagyott és elment máshova szórakozni - de ő persze nem hibás), és minden ismerőse ezt gondolja rólam. Ezért nem csókolt meg soha nyilvánosan, mert megalázó számára velem mutatkozni.


Próbáltam kibékülni megint (minden szakításkor én békültem), de megmondta, hogy többet látni se akar.

Bevettem az összes gyógyszerem és ráittam, írtam neki, meglesz az akaratod, viszlát örökre. A válasza annyi volt, hogy csináljak amit akarok, ok.


Az illuminált állapotomat kihasználta egy srác, lefeküdtünk. Ez 3 nappal a szakítás után volt.


Azóta az exem minden ribizlinek lehord, meg hogy megcsaltam. Szerinte ő tökéletes barát volt, soha semmi rosszat nem követett el ellenem, és az én hibám, hogy most nem fogad vissza, mert a megcsalást nem lehet elfelejteni. Tudja ő, hogy szakított, amikor ez történt, de szerinte azért megcsalás, mert még mindig szeret és elárulva érzi magát. Mindenkinek azt állítja, hogy én megcsaltam (azt nem mondja el, hogy ő hányszor, és milyen indokokkal szakított, mert szerinte ez nem tartozik másokra).

Azóta csak azért jár hozzám, mert pénzelem az alkoholfüggőségét, de folyamatosan ribizliz, bánt, (például a zimbabwei csajjal (akinek mellesleg tökéletes teste van, nekem nincs) akar hármast - aztán amikor látja, hogy mennyire ideges leszek, mondja, hogy viccelt, sosem feküdne le fekával, nem úgy mint én, aki undorító ribizli).


DE EZEK UTÁN SE TUDOK ELSZAKADNI TŐLE. 2 HÉT MÚLVA UTAZOK HAZA, AKKOR TUDOM ELFELEJTENI, HA NINCS A KÖZELEMBEN.


HOGYAN TUDOM MEGERŐSíTENI MAGAM, HOGY LEGYEN TARTÁSOM, ÉS NE KÖNYÖRÖGJEM VISSZA MAGAM? AZ A BAJ, HOGY BELESZERETEK VALAKIBE, ÉS UTÁN ÉN 100%BAN DOLGOZOK A KAPCSOLATÉRT, ÉS MINDENT MEGADOK NEKIK. ANNYIRA SZERETEM ŐKET, HOGY NEM TUDOK NÉLKÜLÖK ÉLNI, MINDIG VISSZASíROM MAGAM, HOLOTT ÉSSZEL FELFOGOM, HOGY MENNYIRE ROSSZ A KAPCSOLAT, DE A SZíVEMNEK NEM TUDOK PARANCSOLNI.


HOGYAN LEGYEN TARTÁSOM? MIÉRT HAGYOM MINDIG, HOGY KIHASZNÁLJANAK?


U.i. szerintetek is tényleg megcsaltam 3 nappal a szakítás után?

Amúgy mi nem használunk gumit, de a dobozából több is hiányzik, de tagadja, hogy valaha megcsalt volna. Szerintetek?


2015. jún. 30. 12:50
1 2
 1/16 Estienne ***** válasza:
78%
Végigolvasva, ha te még siránkozól ez a faszi után, akkor rajtad nem lehet segíteni. Neked a taplók jönnek be...
2015. jún. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%

reménytelen eset vagy

rég ott kellett volna hagynod

hogy miért hagyod, hogy kihasználjanak? mert hülye vagy

hagyod, hogy kihasználjon, megerőszakoljon, úgy bánjon veled mint egy ronggyal...mégis ki a hibás? hát te

és még te könyörgöd vissza magad


ui. szakítottatok..utána bármit teszel nem megcsalás

2015. jún. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Még csak a harmadik pontnál tartok, de te jó isten, milyen lehetett az első párkapcsolatod, ha ez jobb annál? :)
2015. jún. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%

Bőven elég volt elolvasnom az 1-es számú bekezdést, és utána a mondatot: "Visszakönyörögtem magam."


Nincs több kérdésem.


Mit csinálj?

Gondolkodj, a Jóisten áldjon meg!


Hogyan lehetsz szerelmes egy olyan emberbe, aki csak bánt téged?

2015. jún. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehetsz olyannal együtt aki megerőszakol ??? Ezt meséld már el nekem.Súlyos gondok vannak nálad.
2015. jún. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valami nagyon beteges kapcsolat függő lehet VAGY fogyatékos ezt neked kell eldönteni magadról, ha kapcsolat függő vagy keress egy másik férfit aki kedves veled és, ha érzed, hogy lecserélnéd rá akkor válts, ha másképp nem megy így csináld :)
2015. jún. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Tarsfuggo vagy, a pasi meg csak egy mai gyoker. Ilyenkor imadkozok, hogy ilyen eletem ne legyen soha, meg ilyen novel ossze se jojjek, akin atmegy a kolumbiai drogbaro, meg isten tudja ki, csak mert illuminalt. A pasirol inkabb be is beszeljunk. Komoly psziches gondjaid vannak, keress fel egy pszichiatert. :/
2015. jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem szeretném megbántani az érzéseidet, de szerintem jól látod, hogy az egészséges önbecsüléseddel van gond, ha ilyet eltűrsz bárkitől, és még futsz is utána.


Abból, amit leírtál, nekem is az a meggyőződésem, hogy kapcsolatfüggő vagy, és ha képes vagy ennyi bántást és megalázást elviselni egy férfitől, és ezek után még azt hiszed, hogy szeret, meg azt, hogy te a "szívedre hallgatsz", azért vagy még vele, akkor szerintem terápiás segítségre lenne szükséged, és érdemes lenne egy jó pszichológushoz fordulnod, aki segít neked felismerni az okát, meg segít abban, hogy dolgozz saját magadon, többek között azért is, hogy egyszer egy kölcsönös szereteten, tiszteleten és megbecsülésen alapuló kapcsolatod lehessen egy férfival.

2015. jún. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva rosszul lettem, és nagyon-nagyon sajnállak. Ez szörnyű, ezeknek a töredéke is szakítóok egészszéges embereknél! Kérlek, tarts szünetet, olvasgass, gondolkodj, reflektálj! Akár egy órára áldozz egy kis pénzt egy pszichológusra!

Úristen.

2015. jún. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon durvan baj van az agyaddal.

Tudod hogy ez a pasi valoszinűleg szanalmasnak tart es kinevet?

2015. jún. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!