Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom az agyamra megy néha,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom az agyamra megy néha, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Együtt élünk és van olyan, hogy egyedüllétre vágyok, ilyenkor elvonulok a hálószobába, netezek, olvasok vagy filmet nézek, a magam kis nyugalmában. Ő meg fogja magát, átjön a másik szobából és belemászik az arcomba, ha a számítógépnél vagyok akkor belehajol az arcomba és elkezd hülyeségeket beszélni, ha az ágyon vagyok akkor beugrik mellém és elkezd fogdosni, hogy szexeljünk... Vagy idejön, befekszik az ágyba, 10 percig alszik, aztán megy tovább, majd újra visszajön és megint elalszik... Most jól összevesztünk, mert én épp olvastam a gépen, közben ment a mosás, ő meg járkált oda-vissza a lakásban, majd amikor lejárt a mosás akkor odaszólt nekem, hogy lejárt a mosás, nekem meg felment az agyvizem és visszakiabáltam, hogy hagyjon már végre békén. Erre ő megsértődött és úgy bevágta a hálószoba ajtaját, hogy azt hittem kiesik a helyéről... Kérdezem tőle, hogy ezt mégis hogy képzeli, mi baja van? Hát neki az a baja, hogy velem nem lehet beszélgetni, nem szólok hozzá...


Néha már azt érzem, hogy megfojt, pedig vannak közös programjaink, 2-3 naponta szexelünk, ilyenkor meg kb egy filmet sem tudok úgy megnézni (de persze ő semmi pénzért nem nézné velem), hogy ne rontana rám és kezdené el a hülyeségeit. Hogy beszéljem ezt meg vele?


2015. júl. 2. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Mekkora hárpia vagy, te úristen
2015. júl. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noren1989 ***** válasza:
35%

Hagyd ott..10ből 10nő ezt csinálja, és beválik...az első 10 alkalommal XDDDDDDDDDDDDD

25/F

Am jobb lenne, ha talán megbeszélnéd vele.

2015. júl. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
De o tud a privatszferaigenyedrol? Mert a leirasdbol ugy hangzik, mintha csak elvarnad, hogy kitalalja a gondolataidat.
2015. júl. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
Több szexet neki!
2015. júl. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Néha foglalkozz CSAK vele! Úgy hogy érezze, hogy csak rá figyelsz. Közben pedig elmondhatnád szépen hogy figyelj drágám, nagyon szeretlek, de néha kell nekem hogy egy kicsit egyedül töltsem az időmet.
2015. júl. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!