Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen férfi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen férfi az ilyen?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem neten egy pasival, nagyon jól el vagyunk, mindenről tudunk beszélgetni, viszont ő elég visszahúzódó. Kikötötte hogy nem fog találkozni velem, mert túl gyáva nyúl. Na lényeg, hagytam magam sodródni az árral,teltek a hónapok, és a beszélgetések végére írt "puszi" elköszönés nemsokára "hiányzol" majd "szeretlek" kifejezésekre módosult. :D A férfi állítása szerint belémszeretett, volt 1-2 szexchat is, azóta számolja, hányszor feküdtünk le. :) Az általam 6 hónappal ezelőtt írt dolgokat szó szerint felidézi, számonkér ha valamivel megsértettem, és apró bántásokon úgy besértősik, mintha házasok lennénk :) Nagyon durva... Amúgy 40 éves, gyermektelen, független pasi. Különben ez a hülye még jól is néz ki. :D De miért csinálja ezt??
2015. júl. 3. 17:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Agybajos... De az is felvet pár kérdést, hogy te mi a szösznek beszélgetsz egy ilyennel meg "szexchatelsz" vele... 25/F
2015. júl. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Kíváncsiságból... Kíváncsi vagyok, mi lesz a vége! Meg bennem van a sértettség, hogy elutasított egy férfi, és próbálom észrevétlenül puhítani, hogy meg akarjon ismerni!
2015. júl. 3. 17:30
 3/20 anonim ***** válasza:
Azért, mert van valami, ami miatt élőben nem működhetne a kapcsolat. Hónapok alatt elég jó képet kaphattál a személyiségéről, úgyhogy marad az, hogy nem is néz ki jól, csak hamis képet küldött magáról, vagy nem független. Még egy mentálisan problémás alaknak is célja, hogy minél közelebb lehessen vágyai tárgyához, kivéve, ha pont a közelebbi kapcsolat miatt veszíthetné el őt.
2015. júl. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Akkor hogy vegyem rá, hogy találkozzunk? Mostmár csakazértis!!!
2015. júl. 3. 17:35
 5/20 anonim ***** válasza:
67%
Szóval te egy manipulatív viselkedést tanúsítasz felé, és csak azért is meg akarod szerezni, mert előtte más elutasított? Nagyon korrekt teremtés vagy...
2015. júl. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

"...mert előtte más elutasított? "

Milyen más? Kiről beszélsz?

2015. júl. 3. 17:41
 7/20 anonim ***** válasza:
87%

Oda van írva:


"Meg bennem van a sértettség, hogy elutasított egy férfi, és próbálom észrevétlenül puhítani, hogy meg akarjon ismerni!"

2015. júl. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%

Szóval nem is találkoztatok még de ő számolja az együtt töltött dugást amit virtuálisan élt meg....

fúúha...agyi gondok vannak...

2015. júl. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
De álljunk már meg egy szóra! Nem megszerezni akarom, hanem látni. Elsősorban azért, mert érdekel, mint ember! Nem akarom én megerőszakolni, vagy kapcsolatra kényszeríteni :D Csak látni akarom a férfit, akivel több hónapja beszélgetek. Ez akkora probléma?
2015. júl. 3. 17:45
 10/20 A kérdező kommentje:

Excellent in Passion :

De ez nem egy másik férfi, ő utasított vissza, mikor szó esett a találkozóról. És igen, ez zavar! Mert miért ne találkozhatnánk?

2015. júl. 3. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!