Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden fiú/férfi ilyen? De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fiú/férfi ilyen? De most őszintén! 19L

Figyelt kérdés

A szituáció:


Kapcsolatban éltek évek óta.


Rátok mászik egy csaj, akik bejön nektek, és nagyon vonzódtok hozzá szexuálisan.


Mit csináltok?


A barátnőm azt mondta, ilyenkor a pasik agya elborul és nem dobják le magukról a csajt, sőt.


Ezt most komoly? Ennyire nincs a pasikban akarat?

Mennek a farkuk után és kész? Ennyi elég?


A barátom elég flörtölgetős, akkor azon rettegjek, hogy mikor 'kapja el' valaki?


/Gondolom vannak kivételek, legalábbis remélem. Tőlük egyúttal elnézést is kérnék./


2015. júl. 2. 19:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Van aki megbecsüli a barátnőjét van aki nem.
2015. júl. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
És mi van az ösztönnel?
2015. júl. 2. 19:58
 3/30 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy a baratod flortolgetos?
2015. júl. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Jelentem, nem vagyok ilyen. Nem az ösztöneim irányítanak.
2015. júl. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Az ösztön mindenkiben benne van, de van akit csak addig az egy személyig hatja. És annál letáborozik.

Hidd el h van aki képes tartóztatni magát-

2015. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
27%
Vagy az agyba jut vér, vagy a farokba.
2015. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

19 évesen még lehet, hogy a legtöbb pasi ilyen. Amíg nem gondolja komolyan, nem érzi, nem gondolja át, hogy az éppen küszöbön álló kis izgalmas kaland egy számára vonzó, újdonsságot hozó nővel nagyobb kockázattal jár, mintha ezt elutasítja, addig valószínűleg sokan meglépnék ezt, bár nyilván nem mindenki. Ez eléggé függ attól is, hogy mennyire hűséges, éppen mennyire szerelmes, hogy érzi magát a kapcsolatban. Ha alapból nincs igénye ilyesmire, akkor akárhogy is nézzük, legyen 15 vagy 55 éves, nem fog semmit sem csinálni ilyen helyzetben, max lesz egy nem kívánt merevedése, de higgadtan közli a nővel, hogy van párja, és szépen hagyja őt békén.


Nőként én ezt csináltam eddig mindig, mikor jött a "csábítás", biztos vagyok benne, hogy ez férfiak körében is inkább személyiségüktől függ, az adott élethelyzetüktől, és nem attól, hogy férfiak és "az agyuk helyén is gechi van"...

2015. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

# 3 Túl barátságos a lányokkal. Ami néha zavar is.


Szóval akkor írjátok le, hogy ti mit tennétek, hátha 'megvilágosodom'.

2015. júl. 2. 20:04
 9/30 WheneverYouWant ***** válasza:
Volt már ilyenre is olyanra is példa... Mentségemre szóljon hogy amikor volt akkor a bnőmmel fasirtban voltunk a lány meg akivel összejött egy régi szerelmem volt akivel régen nem jött össze...
2015. júl. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Ösztöne az állatnak van.Én ember vagyok és azon belül férfi.A barátnőd általánosít mert szar faszikat fogott ki,te meg naív vagy mert elhiszed.Plussz neked is ilyen faszid van.Ennyi,ne a nagypofájú semmire nagyzoló fiúkat válaszd,de ha rólad ilyen könnyen lecsúszik a bugyi egy jó csajozós dumától akkor megint csak naív vagy.
2015. júl. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!